На Андріївському узвозі в Києві нарешті збудують громадські туалети
Збудовані за кошти приватних інвесторів вбиральні передадуть у комунальну власність.
На Андріївському узвозі збудують громадські туалети / © УНІАН
У Києві на Андріївському узвозі збудують громадські туалети. Гроші мають виділити приватні інвестори, а вже після будівництва вбиральні безоплатно передадуть у комунальну власність міста.
Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації, посилаючись на підписане мером Віталієм Кличком рішення.
Зазначимо, що Андріївський узвіз – одне з велелюдних туристичних місць у столиці. Проте жодної громадської вбиральні там немає. Навіть місцеві продавці сувенірів змушені стояти в чергах до туалетів у кафе.
Тим часом у Києві запланували провести грандіозну реконструкцію Контрактової площі.