На Андріївському узвозі в Києві нарешті збудують громадські туалети

Збудовані за кошти приватних інвесторів вбиральні передадуть у комунальну власність.

На Андріївському узвозі збудують громадські туалети

На Андріївському узвозі збудують громадські туалети / © УНІАН

У Києві на Андріївському узвозі збудують громадські туалети. Гроші мають виділити приватні інвестори, а вже після будівництва вбиральні безоплатно передадуть у комунальну власність міста.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації, посилаючись на підписане мером Віталієм Кличком рішення.

Зазначимо, що Андріївський узвіз – одне з велелюдних туристичних місць у столиці. Проте жодної громадської вбиральні там немає. Навіть місцеві продавці сувенірів змушені стояти в чергах до туалетів у кафе.

Тим часом у Києві запланували провести грандіозну реконструкцію Контрактової площі.

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie