Павличенки отримали травми саме під час вбивства судді - експертиза

Павличенки отримали травми саме під час вбивства судді - експертиза

Повторна експертиза не допомогла Павличенкам / Фото: ТСН.ua

Експерт вказав, що травми засуджених не могли з'явитися за обставин, на які вказували Павличенки.

Обвинувачені у вбивстві судді батько та син Павличенки отримали травми саме під час скоєння злочину.

Про це свідчать результати додаткових судово-медичних експертиз тілесних ушкоджень, наявних у Дмитра та Сергія Павличенків на момент їхнього затримання.

Такі дані у вівторок, 23 липня, оголосив Апеляційний суд Києва в ході апеляційного розгляду кримінальної справи про вбивство судді Шевченківського райсуду Сергія Зубкова, повідомила прес-служба київської прокуратури.

Таким чином додаткова експертиза підтвердила висновки експертизи, проведеної в ході досудового розслідування, згідно з якими тілесні ушкодження Дмитра та Сергія Павличенків отримані ними саме під час вчинення вбивства судді Зубкова.

При цьому експерт категорично заявив, що травми засуджених не могли з'явитися в інший час та за обставин, на які вказували Павличенки.

Також прокуратура зазначає, що Павличенки, які самі й вносили клопотання про додаткову експертизу, у подальшому відмовилися її проходити.

Нагадаємо, суддя Шевченківського районного суду Києва Зубков був убитий 21 березня 2011 року в під'їзді свого будинку в Києві.

2 жовтня 2012 року Голосіївський райсуд Києва засудив Дмитра Павличенка до довічного ув'язнення, а його сина Сергія Павличенка - до 13 років позбавлення волі за вбивство судді.

14 січня 2013 року Апеляційний суд Києва вирішив провести часткове судове слідство в рамках розгляду скарги на вирок Павличенкам. У своїй скарзі на вирок Павличенки просили генерального прокурора Віктора Пшонку порушити кримінальну справу проти слідчого столичної прокуратури, який, за їхнім твердженням, сфальсифікував матеріали допиту одного з основних свідків.

31 січня в Апеляційному суді Сергій Павличенко заявив, що зізнався у вбивстві судді Зубкова під тиском слідства - явку з повинною з нього вибили електрострумом.

По всій Україні відбулись акції на підтримку батька і сина Павличенків. Громадськість переконана, що вони не причетні до вбивства.

Повʼязані теми:

Наступна публікація