"Об'єктивність Основ" в Arcane Art Gallery Новини компаній

Дата публікації
Перегляди
1289
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Об'єктивність Основ" в Arcane Art Gallery

Arcane Art Gallery

Твори об'єктивного мистецтва, що відображають баланс Ведичного кола, проявляють в собі єдність і гру п'яти першоелементів.

20 листопада в Arcane Art Gallery відбулася виставка-інсталяція "Об'єктивність Основ" – світангів Галини Москвітіної і фотографій Юрія Шамрая з серії "Основи", що присвячені Ведичному колу п'яти першоелементів.

Згідно давньоарійським Ведам, базою нашого світу служать п'ять початкових елементів -Земля, Вогонь, Вода, Повітря та Ефір. Вони складають ДНК нашого світу й кожного з нас. П'ять елементів існують в споконвічній рівновазі та балансі. Наша доля, щастя й здоров' я залежать від вічної космічної гри п'яти початкових стихій, від їх єдності та боротьби. Знання цієї базової гармонії дозволяє людині керувати своєю долею й бути істинним господарем свого щастя.

Arcane Art Gallery

Витвори Об'єктивного мистецтва, що відображають баланс Ведичного кола, проявляють в собі єдність і гру п'яти першоелементів, і завдяки цій гармонії несуть спокій, радість і світло. Синергетичний ефект взаємодії Об'єктивного мистецтва Галини Москвітіної і фотографій Юрія Шамрая дозволили всім присутнім на відкритті виставки відчути цю гармонію. "Кожна з моїх картин збалансована таким чином, щоб дозволити глядачеві усвідомити й відчути самого себе, - каже Галина Москвітіна. - Вони вимагають певного стану сприйняття - спокійного, медитативного, а не гарячкового стану розуму, в якому більшість з нас перебуває в повсякденності. Історія мого життя привела мене до відкриття загальновідомого на Сході, але дуже рідкісного у нас. Тому мені б хотілося поділитися цим відкриттям з кожним із вас - усвідомленням цілісності первісної свідомості, яке я прагну до вас донести. Тому що кожна жива істота безцінна, споконвічно сповнена любові, мудрості і наділена всіма достоїнствами, що існують у Всесвіті. Як багато ми втрачаємо кожної миті нашого життя, ухиляючись від основ. Тому я бажаю кожному з вас не втрачати свого безцінного серця, сповненого світла, любові й мудрості".

Arcane Art Gallery

Arcane Art Gallery - галерея з унікальною концепцією. Це - єдина галерея в Україні, присвячена Об'єктивному мистецтву, що засновано на базових загальнолюдських істинах і цінностях: мудрості, силі, любові та свободі. Об'єктивне мистецтво присвячено душі людини, розвитку його свідомості, розширенню його можливостей, світлу його серця. Галерея співпрацює з художницею Галиною Москвітіною, чиї виставки здійснюють міжнародні тури по всьому світу. Її роботи продаються на найбільших лондонських аукціонах Bonhams і MacDougall's. Картини Москвітіної називають світангами - від слів "світло" та "якір". Це своєрідні якоря світла на Землі, що звертають увагу глядача до свого внутрішнього світу, безмежності його можливостей.

"Я отримала величезне задоволення від цієї виставки, - ділиться своїми враженнями гостя виставки Нонна Гуріна, директор з маркетингу Міжнародного Благодійного Фонду, - від цього художника, від її енергетики, думок, від того, який духовний світ вона відкрила нам цього вечора в цій прекрасній галереї". "Дивовижний простір, чудові роботи, - вважає паризький дизайнер Франческо Де Белло, - концептуальний автор, прекрасно володіє технікою, а також мовою кольору, який апелює до нашої свідомості й емоцій".

З 24 листопада по 31 грудня в Hay Hill Gallery (Лондон) буде представлена нова експозиція робіт Галини Москвітіної "The Heart of the Matter".

arcane.ua

Дата публікації
Перегляди
1289
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація