Хлопець отримав 15 років ув'язнення за приголомшливе вбивство брата та рідної мами

Хлопець отримав 15 років ув'язнення за приголомшливе вбивство брата та рідної мами

Після вбивства кімната була в слідах від крові / Фото: olex-kurinniy.livejournal.com

Шість молодиків заради грошей планували вбити дві родини.

У Києві вчора закінчився суд над шістьма підлітками, які ще 2012 року скоїли жахливі, приголомшливі вбивства. Тієї ночі вони збиралися вирізати дві сім'ї, але їх зупинили правоохоронці.

Різанина в Чабанах під Києвом два з половиною роки тому приголомшила все суспільство, ідеться в сюжеті ТСН.19:30. 16-річний хлопець приходить із друзяками в рідну домівку, вбиває двоюрідного брата, перерізає горло рідній мамі та довго катує вітчима - заради грошей.

Судді по черзі зачитують вироки, стомлюється один - береться інший. Для того, щоби лишень перерахувати кількість різаних ран, іде добрих півгодини. Організатору злочину і вбивці рідної мами та двоюрідного брата дали 15 років ув'язнення. Більше за українським законодавством не можна - на момент скоєння злочину він був неповнолітнім. Іще одному дали 14 років, третьому повнолітньому злочинцеві - довічне ув'язнення. Інших трьох суд виправдав. Мати загиблого хлопця не погоджується - збирається оскаржувати.

У Києві сьогодні закінчився суд над 6 підлітками, які скоїли жахливі вбивства

У Києві сьогодні закінчився суд над 6 підлітками, які скоїли жахливі вбивства

"Господь Бог все бачить. На руках трьох учасників, яких виправдали, немає крові моєї дитини. Але я знаю, я читала матеріали справи, я бачила відео, я знаю чітко, що учасники, яких виправдали, знали, що готується злочин. Може, вони не знали подробиць, який це буде мати жорстокий вигляд, але вони знали. Взагалі виправдати - у мене просто немає слів", - говорить мати вбитого Андрія Світлана Бернацька.

Не погоджується з вироком і прокурор. Вона доводить, що всі шестеро злочинців об'єдналися в банду, щоб вирізати одразу дві сім'ї, заволодіти великою сумою грошей та мисливською зброєю. Не встигли - бо перед смертю мама, якій син перерізав горло, натиснула "тривожну кнопку".

"Питання щодо оскарження вироку буде прийнято після отримання копії вироку", - говорить прокурор Євгенія Ясир.

Перед вироком усі засуджені визнали свою провину та попросили вибачення в родичів. Навіть організатор. Та хто його пробачить? Маму він убив, а вітчим, якого він жорстоко катував, на суд не прийшов.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація