"Небесна Криниця" долучилася до наймасштабнішого прибирання Новини компаній

"Небесна Криниця" долучилася до наймасштабнішого прибирання

"Небесна Криниця" забезпечила проект високоякісною водою, а корпоративна команда зібрала сотню мішків сміття.

В останній квітневий вікент, компанія "Небесна Криниця" взяла участь у всеукраїнському проекті "Зробимо Україну Чистою".

П'ятий рік поспіль проект з прибирання України об'єднує небайдужих громадян по всій країні. До участі в акції приєдналися  українські та іноземні компанії, державні та комунальні структури, громадські організації та студентство, окремі громадяни та волонтери.

Уже традиційно компанія "Небесна Криниця" виступає водним партнером заходу і виходить на прибирання дружньою корпоративною командою. Щоб  допомогти активістам втамувати спрагу, "Небесна Криниця" забезпечила проект високоякісною водою, а корпоративна команда зібрала сотню мішків сміття.

"Зробимо Україну Чистою – це не просто екологічна акція, це обов'язок кожного свідомого громадянина. Чим більших масштабів він набуває, тим більше шансів у нашої держави зберегти природну красу зеленого довкілля. Ми вважаємо своїм обов'язком, дбати про природу з надр якої видобуваємо артезіанську воду. Адже дбаючи про якість нашого продукту ми завжди пам'ятаємо про відповідальне споживання природніх ресурсів" - розповідає директор з розвитку компанії "Небесна Криниця", Євгенія Кривонос.

Наступна публікація