Компанія "Небесна Криниця" стала частиною спортивної події світового масштабу Новини компаній

Компанія "Небесна Криниця" стала частиною спортивної події світового масштабу

Співробітники компанії "Небесна Криниця" взяли участь у п'ятому міжнародному напівмарафоні

Співробітники компанії активно займаються спортом і марафон став чудовою нагодою ще раз нагадати собі, як важливо реалізовувати цілі.

26 квітня на Контрактовій площі співробітники компанії "Небесна Криниця" взяли участь у п'ятому міжнародному напівмарафоні. Загальна дистанція, яку пробігла команда "Небесна Криниця" становить 172 км.

Близько 6200 бігунів віком від 4 місяців до 78 років з 40 країн світу понад 25 000 спортивних туристів в біговому містечку кілька тисяч вздовж маршрутів напівмарафону. З таким масштабами пройшов п'ятий міжнародний Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015.

Вже другий рік поспіль компанія "Небесна Криниця" приєднується до марафону. Оскільки співробітники компанії активно займаються спортом, то марафон став чудовою нагодою ще раз нагадати собі, як важливо не тільки правильно ставити цілі, але і реалізовувати їх.

Співробітники компанії "Небесна Криниця" взяли участь у п'ятому міжнародному напівмарафоні

"Участь у спортивних змаганнях завжди об'єднує колектив. До того ж спорт - запорука здорового способу життя. А саме такі принципи пропагує наша компанія серед співробітників і клієнтів. Тому ми плануємо і надалі підтримувати і популяризувати спортивні ініціативи", - зазначила директор з розвитку компанії "Небесна Криниця" Євгенія Кривонос.

Наступна публікація