На Майдані Незалежності знесли намети - соцмережі
За свідченням очевидців, невідомі були у балаклавах.
Із Майдану зникло кілька наметів / © Facebook.com/Олександр Зототухін
На Майдані Незалежності у Києві знесли намети, котрі з'явилися на центральній площі країни напередодні.
Про це у Facebook інформують очевидці подій.
Мовляв, невідомі у балаклавах знесли намети. Пізніше нібито приїхали правоохоронці і оточили майдан навколо стели.
На сайті силовиків наразі немає інформації щодо ситуації у центрі столиці.
Також у соціальних мережах поширюється інформація про звуки вибуху на Інститутській, проте наразі вона не підтверджена.
Нагадаємо, що 30 листопада 2013 року на Євромайдані "Беркут" атакував людей під виглядом встановлення новорічної ялинки.
Майдан 3.0Финал или начало?Только что набежала толпа в балаклавах и снесла палатки. Следом приехала милиция и оцепил...
Posted by Александр Золотухин on Sunday, June 7, 2015
Палатки на Майдане снесены. Ранее организаторы угрожали, что если только этот "лагерь" тронут, палаток и людей будет ещё больше.
— Andrey Basevich (@AndreyBasevich) 8 Червень 2015