Київ і Прага підпишуть угоду для обміну досвідом

Київ і Прага підпишуть угоду для обміну досвідом

Бондаренко і Гудечек домовилися про співпрацю / Фото: КМДА

Така співпраця між містами стане основою для євроінтеграції України, впевнений голова КМДА.

Голова Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко обговорив з мером чеської столиці Праги Томашем Гудечеком перспективу підписання рамкової угоди про співпрацю.

Як повідомили у прес-службі КМДА, керівники двох міст висловили зацікавленість у обміні досвідом щодо розвитку територій, захисту культурної спадщини та у сфері туризму. Особливу увагу планується приділити питанню впровадження енергозбергіючих технологій у роботі господарства.

"Томаш Гудечек – мер однієї з європейських столиць, яка не просто висловлює готовність підтримати Київ, а демонструє це реальними діями. Фактично, першу допомогу під час кривавих подій у Києві ми отримали від Праги – там досі перебувають на лікуванні люди, які постраждали на Майдані. Крім того, нам цікавий досвід столиці Чеської Республіки у сферах енергозбереження, функціонування транспортної системи. За моїм дорученням спеціалісти Київської міської державної адміністрації вже готують рамкову угоду про співпрацю з Прагою, яку ми сподіваємося підписати найближчим часом. Це буде корисно для Києва і для країни загалом. Я вважаю, що такі конкретні приклади співпраці між містами і стануть основою для євроінтеграції України", – сказав Бондаренко.

У свою чергу мер Праги заявив про готовність підтримати Київ на шляху розвитку та запросив представників КМДА відвідати столицю Чехії з офіційним візитом, аби обмінятися досвідом у сфері управління міським господарством.

"Ми буде раді конструктивній співпраці з Києвом. Під час зустрічі з Володимиром Бондаренком ми домовилися про те, що спеціалісти з Києва приїжджатимуть до Праги вивчати досвід у різних сферах – розбудови інфраструктури, енергозбереження тощо. Також ми готуватимемося до підписання угоди про співпрацю зі столицею України", – розповів Гудечек.

Як повідомлялося раніше, мери Львова та Праги створили освітню програму для студентів з Євромайдану.

Повʼязані теми:

Наступна публікація