До Київради проходить шість партій - опитування Вибори

Дата публікації
Перегляди
937
Поділитись:
WhatsApp
Viber
До Київради проходить шість партій - опитування

До Київради наразі проходить шість політсил / Фото: Reuters

У владних кабінетах столиці може з'явитися три нові політичні сили.

Лідером на виборах до Київської міської ради є "Блок Петра Порошенка "Солідарність" на чолі з Віталієм Кличком, за який готові віддати свої голоси 20,8% киян.

Про це свідчить опитування центру "Українське демократичне коло", проведене на замовлення "Обозревателя".

Крім того, долають прохідний бар'єр Об'єднання "Самопоміч", яке представляє Сергій Гусовський, з 7,1% підтримки, а також "Батьківщина", яка набирає 6,1%.

Із несподіваних результатів – друге місце партії екс-мера Олександра Омельченка "Єдність", у якої 9,8%, а також проходження до Київради Сергія Думчева з "Рухом за реформи" (5,4%) і партії Геннадія Корбана УКРОП (5,1%).

Опитування проводилось 9-12 жовтня 2015 року серед дорослого населення Києва, яка має право голосу. Методом стандартизованого інтерв'ю за місцем проживання опитано 625 респондентів віком від 18 років. Вибіркова сукупність формувалася таким чином, щоб населення десяти київських районів було представлене пропорційно. На завершальному етапі відбувався квотний відбір респондентів у домогосподарствах за основними соціально-демографічними показниками. Статистична похибка вибірки без урахування дизайн-ефекту з вірогідністю 0,95 не перевищує ± 3,9%.

Дата публікації
Перегляди
937
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація