У Києві військові-ветерани трьох поколінь скували символ Захисника Вітчизни

У Києві військові-ветерани трьох поколінь скували символ Захисника Вітчизни

94-річний ветеран Другої світової війни Михайло Пазін б'є по сталевому кропу.

Вперше три покоління українських вояків зібралися разом, щоб відзначити це свято.

Ветерани трьох поколінь – Другої світової війни, афганської кампанії та учасники бойових дій на Сході України – кували залізний кріп у парку Київського політехнічного інституту. Так там святкували День Захисника України.

Вперше три покоління українських вояків зібралися разом, щоб відзначити це свято.

На честь нового свята політична партія "Всеукраїнське об'єднання патріотів "УКРОП " заснувала нову традицію: привітання захисників України, котрі живуть по сусідству з кожним з нас: "Він захистив Україну і він живе з тобою поруч".

Головна ідея нової традиції – створення карти міста, на якій спеціальними значками будуть відзначені адреси проживання українських воїнів усіх поколінь і в майбутньому кожен бажаючий зможе привітати українського патріота, який живе по сусідству.

На свято завітало чимало киян цілими родинами. Діти розмальовували гільзи від снарядів, привезених із зони бойових дій. Учасники та гості свята на власні очі побачили, як українські майстри ковальської справи виготовляють спеціальний символ Захисника України – українського патріота - Сталевий УКРОП.

Останні удари по залізному кропу зробили 94-річний ветеран Другої світової війни Михайло Пазін, воїн-інтернаціоналіст, воїн АТО Максим Ковеня та лідер партії "УКРОП", кандидат у мери столиці Геннадій Корбан.

Гості залюбки малювали листівки для воїнів і після заходу вітали патріотів будь-якого з поколінь: присутнього на святі або того, хто живе по сусідству.

Крім того, люди зібрали посилку поздоровлень бійцям АТО. Її одразу після заходу волонтери відвезуть на Донбас.

Лідер партії "УКРОП" Геннадій Корбан побажав учасникам та гостям заходу миру, здоров'я і перемоги.

"Я хочу всіх привітати з Днем захисника Вітчизни. Перемога нам дісталася нелегкою ціною. І навіть сьогодні влада, стверджуючи, що настав мир, злегка лукавить. Тому що перемога не досягнута. Але ми віримо, ми знаємо, що перемога буде за нами! Україна вистоїть!", - сказав Корбан.

Поранений під Мар'янкою торік, колишній боєць 20-ого окремого мотопіхотного батальйону Євген Терехов (позивний – "Джексон"), а нині – член політради "УКРОПу", твердить – нині влада недостатньо цінує героїв, які ціною свого життя та здоров'я захищають Україну.

"Уряд повинен проявляти повагу в першу чергу. Чого на сьогоднішній день немає. Знаєте, коли з Дніпропетровська мобілізована 21 тисяча чоловік, а приїжджає президент і нагороджує 20 квартирами, це просто смішно, вибачте", - каже "Джексон".

Наступна публікація