До Дня незалежності в Києві відбудеться військовий парад

До Дня незалежності в Києві відбудеться військовий парад

Фото: УНІАН

Загалом план урочистостей налічує понад півтора десятки заходів.

Кабінет Міністрів в рамках підготовки та відзначення 26-ї річниці Незалежності України затвердив план урочистих заходів.

Про це повідомляє прес-служба уряду.

Зокрема, план передбачає проведення параду військ на вул. Хрещатик в Києві і сприяння національному телепроекту "Українська пісня" у Львові.

Також буде забезпечено створення різноманітних медійних, освітніх, культурних проектів, зустрічей, дипломатичних прийомів та вшанування пам'яті героїв, які віддали життя за незалежність України.

План заходів було розроблено на виконання указу президента учасниками оргкомітету, утвореного за рішенням Кабміну.

Загалом план налічує понад півтора десятки заходів, в тому числі заходи безпеки та підтримки правопорядку в Києві та інших містах. Окремий рядок – проведення Дня державного прапора в усіх населених пунктах та закордонних дипустановах.

Нагадаємо, торік Україна відзначила 25-річчя Незалежності. Більше трьох із половиною тисяч військових, понад дві сотні одиниць потужної військової техніки. У столиці сьогодні відбувся парад із нагоди 25-тої річниці Незалежності України. Подивитися на військову міць батьківщини та привітати героїв АТО зібралися тисячі киян  та гостей міста. 

Парад до 25-ї річниці незалежності України назвали наймасштабнішим в історії держави

Більше трьох із половиною тисяч військових, понад дві сотні одиниць потужної військової техніки. У столиці сьогодні відбувся парад із нагоди 25-тої річниці Незалежності України. Подивитися на військову міць батьківщини та привітати героїв АТО зібралися тисячі киян  та гостей міста.

Хода нескорених: родини загиблих у зоні АТО також вийшли парад на Хрещатику

Хода нескорених: родини загиблих у зоні АТО також вийшли парад на Хрещатику

Повʼязані теми:

Наступна публікація