Дарницький міст у Києві планують добудувати до кінця 2021 року

Дарницький міст у Києві планують добудувати до кінця 2021 року

Фото: УНІАН

Перший крок – підписання відповідного меморандуму між "Укрзалізницею" та "Укравтодором".

Заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко анонсував завершення будівництва Дарницького мосту в Києві до кінця 2021 року.

Державне агентство автомобільних доріг України та АТ "Укрзалізниця" підписали меморандум щодо завершення будівництва Дарницького мосту в Києві. Також у столиці має бути добудований Подільсько-Воскресенський міст.

Про це заявив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко на брифінгу.

"Цього року в межах "Великого будівництва" буде добудований Дарницький міст у Києві. Перший крок – підписання меморандуму між "Укрзалізницею" та "Укравтодором" щодо добудови Дарницького мосту", – сказав Кирило Тимошенко.

За його словами, Укравтодор та "Укрзалізниця" планують завершити роботи на Дарницькому мосту до кінця цього року.

Очільник Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков додав, що "Укравтодор" супроводжуватиме проєкт із завершення Дарницького мосту на всіх етапах.

"Ми будемо супроводжувати проект на всіх етапах. Вже підписано договір з підрядником, який скоригує проектну документацію. Це дасть змогу розпочати роботи одразу після проходження всіх процедур. Коли об'єкт буде добудовано на лівому березі, далі можна говорити, кому яку частину передавати на баланс. Тобто за це не йде змагання. Змагання йде за те, щоб кияни врешті-решт отримали нормальну транспортну інфраструктуру", – сказав він.

Очільник "Укравтодору" запевнив, що підприємство готове допомогти як із закінченням Дарницького мосту, так і з будівництвом Подільсько-Воскресенського мосту у столиці. Проте, за його словами, наразі київська влада не дала відповіді на пропозицію щодо Подільсько-Воскресенського мосту, недобудованого з 1994 року.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація