Центр Києва перекриють через масові акції

Центр Києва перекриють через масові акції

Фото: УНІАН

Повністю буде перекрито рух на вул. Лютеранській, вул. Круглоуніверситетській.

У центрі Києва у вівторок, 17 жовтня, перекриють ряд вулиць у зв'язку з масовими акціями політичних сил та громадських організацій. 

Про це інформує прес-служба Київської міської державної адміністрації.

“У зв’язку з посиленими заходами забезпечення публічної безпеки в центральній частині міста 17 жовтня з 06:00 буде перекрито вулиці центральної частини столиці”, - йдеться в повідомленні.

Перекриють: вулицю Грушевського – від перехрестя вул. Грушевського з Парковою дорогою до станції метро «Арсенальна»; вулицю Інститутська – від перехрестя вулиць Хрещатик та Інститутської до Кловського узвозу та Кловський узвіз до перехрестя з вул. Мечникова; вулицю Липська – від перехрестя вулиць Грушевського та Липської до вул. Інститутської.

Повністю буде перекрито рух на вул. Лютеранській, вул. Круглоуніверситетській, вул. Городецького, вул. Шовковичній та у провулку Кріпосному.

Нагадаємо, що  17 жовтня в центрі Києва планують акцію ряд партій та громадських організацій, серед яких партія "Рух нових сил" Міхеїла Саакашвілі, "Свобода", "Самопоміч", "Громадянська позиція", Центр протидії корупції, рух "Чесно" тощо.

Нагадаємо, що Київавтодор повідомляє про обмеження руху транспорту на одній з ділянок вулиці Олени Теліги у зв'язку з капітальним ремонтом покриття.

З 15 жовтня у зв'язку з виконанням робіт з капітального ремонту вулиці Теліги рух транспорту буде обмежено на ділянці від вулиці Копилівської до вулиці Ольжича в напрямку станції метро Дорогожичі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація