Акція "бессмертный полк" відбудеться у Києві – Тандіт

Акція "бессмертный полк" відбудеться у Києві – Тандіт

Фото: УНІАН

Силовики очікують провокацій.

Акція, марш "бессмертный полк", що проводиться щороку в Росії, таки відбудеться 9 травня у Києві.

Про це заявив радник голови СБУ Юрій Тандіт в ефірі одного з телеканалів.

За його словами, жодних підстав для заборони заходу немає, утім в СБУ вживатимуть усіх необхідних заходів, щоб не допустити провокацій.

"В рамках гібридної війни, яка організована чітко проти України, використовуються усілякі приводи, зокрема і це свято. Ми повинні дати можливість людям вийти і ми це будемо забезпечувати, але в жодному випадку не повинні допустити, щоб були ось такі провокації", — заявив Тандіт.

Нагадаємо, що очільник Центру військово-політичних досліджень, керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук повідомив, що російські агенти готують заворушення та провокації на травневі свята у низці областей України.

"Очікується загострення ситуації в Херсонській і Миколаївській областях. У Миколаєві в останні два тижні активізувалися різні проросійські сили, насамперед так звані російські козаки, прибувають емісари з Росії", - наголосив він.

За словами Тимчука, також у зоні ризику залишається і Київ.

"До святкування Дня перемоги планується акція "Ніхто не забутий і ніщо не забуте", яка по суті фактично є клоном акції "безсмертний полк", що проводиться в Росії", - зазначив нардеп.

Повʼязані теми:

Наступна публікація