Звільнений "бездипломний" заступник Кличка продовжує працювати в адміністрації мера – ЗМІ

Звільнений "бездипломний" заступник Кличка продовжує працювати в адміністрації мера – ЗМІ

Фото: УНІАН

У суді розглядається клопотання про звільнення Бондаренка від кримінальної відповідальності.

Колишній керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко, який звільнився на тлі скандалу із його фальшивим дипломом про вищу освіту, продовжує працювати в адміністрації мера Києва Віталія Кличка.

Про це йдеться у розслідуванні програми «Схеми», спільного проекту Радіо Свобода та каналу «UA:Перший».

Журналісти зафіксували, що Бондаренко користується транспортом, який належить Київській міській раді, а також за допомогою магнітного ключа потрапляє до будівлі столичної мерії.

За словами народного депутата Юрія Левченка, після того, як Віталій Кличко підписав наказ про звільнення Бондаренка, він виписав на нього довіреності, згідно з якими колишній керівник апарату  отримав право представляти інтереси всієї Київради у найвищих судових інстанціях. "Схеми" опублікували відповідні документи за підписом мера столиці.

Фото: "Схеми"

«Усі ті функції, які раніше він мав офіційно як заступник Кличка, після звільнення він йому передав у форматі довіреності», – заявив народний депутат.

Сам Віталій Кличко не зміг згадати, чи підписував довіреність на Бондаренка.

«У нас відкрита будівля. До нас приїжджають усі активісти, будь-яка людина може прийти. Чому він користується автівкою, яка належить Київраді? Не можу вам про це сказати. Він не працює. Щодо довіреності, я підписую якщо не сотні, то тисячі документів кожен день. І пам'ятати кожен документ я не можу», – відповів Віталій Кличко.

Тим часом у суді розглядається клопотання про звільнення Володимира Бондаренка від кримінальної відповідальності за використання фальшивого диплому у зв'язку з терміном давності. Цю інформацію повідомила речниця київської прокуратури Надія Максимець.

Нагадаємо, журналісти програми "Схеми" повідомили, що екс-заступник міського голови Києва, керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко, ймовірно, має фальшивий диплом про вищу освіту. Бондаренко був прибиральником у київській школі, потім став помічником депутата Київради Віталія Кличка, з 2013-го року – помічником народного депутата. Коли Кличка обрали мером столиці, Бондаренко без конкурсу та спецперевірки отримав посаду у КДМА.

Після оприлюднення цієї інформації у серпні 2017 року керівнику апарату КМДА повідомили про підозру в підробці диплому про вищу освіту. Зазначається, що йдеться про диплом Львівського національного університету ім. І.Франка. Після цього Бондаренко написав заяву про звільнення і Віталій Кличко її підписав.

Повʼязані теми:

Наступна публікація