Зупинити синю гілку київського метро могла проводка

Зупинити синю гілку київського метро могла проводка

Зупинити синю гілку київського метро могла проводка

Фото: ТСН.ua

Задимлення підземки не призвело до жертв серед пасажирів.

Нештатна ситуація у столичній підземці вплинула на транспортну ситуацію в Києві вечором у понеділок. Синя гілка метро працює лише частково, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Поблизу станції "Контрактова площа" та сусідніх стоять машини швидкої допомоги та ДСНС. Пасажири метро розповідають, що близько 14 хвилин провели заблокованими в потягах, котрі зупинилися між станціями. Людям нічого не пояснювали, лише просили зберігати спокій. Коли їх привезли та висадили на станціях, туди вже спускалися пожежники. "Виходьте зі станції – не заважайте", - просили вони тих киян, які зупинялися знімати події на відео.

Сотні пасажирів метро терміново евакуювали з київської підземки

Сотні пасажирів метро терміново евакуювали з київської підземки

Прес-секретар київської підземки Наталка Макогон твердить, що ситуація під контролем і загрози не несе. "Сильне задимлення. Рятувальники з'ясовують всі деталі. Всі пасажири на станціях евакуйовані, ніяких постраждалих немає", - каже вона. Через задимлення закриті три станції метро, на Подолі ускладнено і наземний рух – чотири вулиці перекриті. Дуже зріс пасажиропотік у фунікулері, рух трамваїв зупинено.

Як повідомлялося, у Києві між станціями метрополітену  "Петрівка" і "Тараса Шевченка" виникло задимлення. Рух поїздів між цими станціями зупинено на невизначений період. Нині потяги курсують від станції метро "Оболонь" до "Героїв Дніпра" та з "Контрактової площі" до "Теремків".

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Повʼязані теми:

Наступна публікація