ЗСУ відкинули окупантів від Києва на правому березі Дніпра на 70 кілометрів

ЗСУ відкинули окупантів від Києва на правому березі Дніпра на 70 кілометрів

Фото: МВС

На лівому березі є спроби проривання російських військ, але їх зупиняють.

Російських окупантів відкинули від Києва зі сторони правого берега Дніпра на відстань до 70 кілометрів.

Про це на брифінгу у Києві сказав заступник начальника штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ бригадний генерал Олександр Грузевич.

Генерал зазначив, що захоплення Києва - це одне з найголовніших стратегічних завдань для ворога. "Який хоче одним ударом обезголовити, а потім вже диктувати свої умови, але план провалився. Київ, як планували окупанти, за три дні не здався", - наголосив Грузевич.

"Ми повністю зірвали плани ворога. На сьогодні по правому березі річки (Дніпро) ворог зупинений майже на 70 км і смуга зовнішнього кільця розширена до 70 км, що унеможливлює ведення вогню, окрім ракет, по нашій столиці", - наголосив Грузевич.

Генерал додав, що на лівому березі є невеличке просування, але зараз ЗСУ його ліквідували.

"Так що можете бути спокійними. Але ворог перейшов до другої тактики: цинічно розстрілює нашу інфраструктуру", - заявив Грузевич.

Також він сказав, що кожне місто на підступах до Києва готується як вузол супротиву.

"Наш командувач кожен день об'їжджає Київ і Київську область, перевіряє стан готовності, і можу вас запевнити, що ворог далі не піде. Він буде зупинений. Одностайно усі громади заявляють, що ворога вони далі не пропустять", - наголосив Грузевич.

Крім того, генерал додав, що створено угруповання військ для оборони Києва та Київської області.

"Створено два кола оборони, на яких ворог зупинений і не має успіху. На деяких напрямках, а це Броварський і Бориспільський напрямок, ворог взагалі відмовився від активних наступальних дій", - наголосив Грузевич.

Нагадаємо, що з початку повномасштабного вторгнення російських військ у Києві загинули 222 людини, з них 60 — цивільні. Загинули, в тому числі, чотири дитини.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація