"Зривай шпалери, ми переїжджаємо": зухвале пограбування квартири в Києві потрапило на відео

"Зривай шпалери, ми переїжджаємо": зухвале пограбування квартири в Києві потрапило на відео

Фото: скриншот з відео

У столиці банда аферистів вивозить і продає майно з орендованих квартир.

У Києві останні кілька місяців орудує банда, яка системно займається аферами. Шахраї працюють за схемою: усі меблі, бойлер, кухню, диван, електроприбори тощо вивозять у комісійні магазини і виставляють на продаж.

Про це повідомив адвокат Олег Веремієнко у Facebook.

Адвокат виклав відео крадіжки майна з орендованої квартири на Печерську.

До речі, на відеозаписі можна роздивитися обличчя аферистів.

Майнові збитки, які понесли власники квартири, складають щонайменше - пів мільйона гривень.

 

Банда аферистів-крадіїв орудує в столиці В Києві останні кілька місяців орудує банда, яка системно займається аферами. Ось лише один із епізодів, який потрапив на відео. Банда пограбувала квартиру волонтера, який допомагав АТО В редакцію «Антимент» надійшла флешка з відео одного із «подвигів» організованого злочинного угрупування. Один із членів групи гр. Гуцева Олена Євгеніївна 20.02.1975 р.н., зареєстрована: КИїв, вул.Госпітальна, 24 кв.ХХ (може представлятись як «Туманова, психолог\психотерапевт\сексопатолог») – орендує житло на кілька місяців. Після чого, в один прекрасний день виявляється, що в квартирі – геть нічого німає, окрім стін і унітазу. «Сара, зривай обої! Ми переїжджаємо!» - це не анекдот, а схема, по якій працюють ці «веселі» рєбята. Всі меблі, бойлер, кухню, диван, електроприбори і тд – все вивозиться в комісійні магазини і виставляється на продаж, в т.ч. через OLX. Майнові збитки, які понесли власники квартири складають щонайменше - 500 000 (пів мільйона) грн. Поліція столиці – не поспішає розслідувати цю подію. Тим часом члени цієї банди – розгулюють на волі. Відео: крадіжка майна 28 і 29 серпня 2020 з 1кімн. орендованої квартири на 9 поверсі, розташованої в будинку №34-А, що по вул. Євгена Коновальця(Щорса) у Печерському районі столиці. Скільки треба ще купити гелікоптерів пану Авакову, а також електро-джипів Тесла його підлеглим, щоб вони нарешті почали реально займатися розшуком і затриманням реальних кримінальних злочинців? По цим "зайчикам" на відео почала надходити інформація вже про насильницькі злочини, і сума збитків там дорівнює 2 млн.грн. #ОПГ_в_центрі_столиці

Опубліковано Oleg Veremiyenko Понеділок, 7 вересня 2020 р.

Адвокат уточнив, що одна з членів групи може представлятись як "Туманова, психолог/психотерапевт/сексопатолог". Жінка орендує житло на кілька місяців. Після чого в один прекрасний день виявляється, що в квартирі геть нічого немає, окрім стін і унітазу.

Веремієнко додає, що банда пограбувала квартиру волонтера, який допомагав АТО.

За словами адвоката, поліція столиці не поспішає розслідувати цю подію, а члени банди розгулюють на волі.

Веремієнко наголосив, що стосовно членів угруповання почала надходити інформація вже про насильницькі злочини. За його словами, сума збитків там дорівнює 2 млн.грн.

Нагадаємо, у Києві дві шахрайки назвалися працівницями соцзахисту і забрали у 83-річної киянки усі її заощадження – 92 тисячі гривень. А старенька, щоб віддячити за турботу, ще й пригостила зловмисниць яблуками. Після цього у жінки стався серцевий напад. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація