Зовсім інші перепустки для проїзду і збільшення місць у лікарнях: киян вже попереджають про новий локдаун

Зовсім інші перепустки для проїзду і збільшення місць у лікарнях: киян вже попереджають про новий локдаун

Фото: УНІАН

У Києві у разі локдауну знову будуть перепустки для транспорту, але електронні.

До третьої хвилі коронавірусу, яка за прогнозами фахівців накриє Україну найближчим часом, вже почали готуватися у Києві. Столиця має збільшити кількість реаніматологічних ліжок у лікарнях, де приймають хворих із підозрою на коронавірус, та вже почала розробку нових перепусток на громадський транспорт.

Відповідне рішення ухвалив місцевий штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, повідомляє пресслужба КМДА.

Заступник голови КМДА зауважив, що наразі період відпусток, українці подорожують як всередині країни, так і закордон. А під час мандрівок ризик заразитися збільшується. До того ж, інфекціоністи говорять про високу контагіозність індійського штаму коронавірусу.

"Підготовка, передусім передбачає забезпечення киснем медичних ліжок, засобами захисту – медичного персоналу, медикаментами – пацієнтів", – зазначив Микола Поворозник.

Так, згідно з протоколом, визначені лікарні повинні підготуватися до нового прийому пацієнтів під час третьої хвилі епідемії. Зокрема, забезпечити підведення кисню, закупити необхідні медикаменти та засоби індивідуального захисту.

Керівництво підприємств, установ та організацій критичної інфраструктури знову просять скласти список працівників, яким можуть знадобитися спеціальні перепустки на проїзд у громадському транспорті в разі посилення карантину.

"Цього разу ми плануємо запровадити електронні перепустки. Таким чином ми персоналізуємо перепустки, щоб ними могли скористатися тільки кияни, які працюють на підприємствах критичної інфраструктури" – прокоментував Микола Поворозник.

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Україні буде спалах коронавірусу, але наскільки збільшиться кількість хворих, поки невідомо. Під час спалаху буде впроваджуватися посилений карантин, а "ковідні сертифікати" допоможуть громадянам уникнути незручностей, пов'язаних із закриттям тих чи інших закладів і структур.

Яка ситуація з COVID-19 і вакцинацією зараз в Україні – міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко

Яка ситуація з COVID-19 і вакцинацією зараз в Україні – міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація