Знищену в пожежі документацію по незаконних забудовах можна відновити – керівник "Київблагоустрою"

Знищену в пожежі документацію по незаконних забудовах можна відновити – керівник "Київблагоустрою"

Фото: Facebook/Андрій Андрєєв

Наслідки підпали не будуть такими успішними, як, можливо, розраховували зловмисники.

Уночі на офіс "Київблагоустрою" напали невідомі, які проникли на територію комунального підприємства та вкинули два "коктейлі Молотова" в один із кабінетів. Пожежу вдалося швидко загасити, але вогнем пошкодило меблі, офісну техніку та документацію, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Прибиральниця Катерина зранку має купу роботи і вже стерла кілька ганчірок та банку мийного порошку. Чорна сажа повсюди – на вікнах, стелі, стінах. Один із кабінетів вигляд мав геть гнітючий: розплавлені комп'ютери, чорні меблі, попіл від паперової документації. "Сім комп'ютерів, два принтери, телефон, клавіатура, мишки, подовжувачі", - перераховує збитки начальник інспекції комунального підприємства Михайло Абрамов. Він – керівник саме того відділу, який підпалили невідомі.

Невідомі напали на офіс "Київблагоустрою"

Невідомі напали на офіс "Київблагоустрою"

Крім меблів, офісної техніки та кондиціонера недорахувалися купи документів. "Це мій перший робочий день, але такими діями ви нас не злякаєте", - заявив новий керівник "Київблагоустрою" Андрій Андрєєв. Він пов'язує напад із боротьбою комунальників проти незаконних забудов і МАФів у столиці. За три останні роки "Київблагоустрій" зніс тисячі незаконних кіосків, автопарковок, заправних станцій – тому список охочих помститися доволі довгий.

У вогні згоріли приписи на виявлені порушення та адміністративні протоколи на порушників. Проте документи можна поновити, запевняють у благоустрої. Сервер з електронним документообігом міститься в іншій кімнаті. Паліїв уже шукає поліція.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

Повʼязані теми:

Наступна публікація