Знищено ворожої техніки на 35 мільйонів доларів – у 101-й бригаді розповіли про допомогу від Києва

Дата публікації
Перегляди
411
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
Знищено ворожої техніки на 35 мільйонів доларів – у 101-й бригаді розповіли про допомогу від Києва

Завдяки постійній фінансовій допомозі з бюджету Києва 101-ша бригада охорони ГШ ім. генерал-полковника Геннадія Воробйова змогла значно підвищити свої бойові спроможності та покращити побутові умови військовослужбовців.

Про це повідомили на Facebook-сторінці 101-ї ОБрО ГШ.

В бригаді, зокрема, зазначили, що за сприяння мера Києва Віталія Кличка було придбано велику кількість безпілотників різних типів.

«Незважаючи на третій рік виснажливої війни, ми відчуваємо реальну допомогу від друзів і партнерів бригади. А це своєю чергою приносить неабиякі здобутки на фронті. Лише вдумайтеся в такі неймовірні цифри: завдяки сприянню мера і столичної громади у вигляді субвенцій з міського бюджету нашою військовою частиною для підпорядкованого батальйону БпЛА було закуплено і передано сучасні різноманітні безпілотні літальні апарати та дрони, які знищили ворожу техніку на загальну суму 34,7 млн доларів!» – наголосили у бригаді.

Окремо захисники подякували киянам і меру за міську цільову програму «Захисник Києва».

«В рамках програми було отримано значне фінансування у минулому й поточному роках. Як результат – вдалося значно покращити побутові умови військовослужбовців, придбати складне технологічне обладнання на пункт технічного обслуговування і ремонту, житловий модуль для розгортання медичного пункту, інструмент для укомплектування мобільної автомобільної майстерні – цей список можна продовжувати довго», – повідомили в 101-й ОБрО.

Захисники підкреслили, що підтримка Києва наближає країну до перемоги.

«Україна обовʼязково переможе! Навіть не сумнівайтеся. Знаєте чому? Бо ми – єдині, і в цьому наша сила! Рухаємось далі, а з таким надійним тилом – сміливо лише вперед!» – наголосили бійці.

Як повідомлялося, торік Київ виділив на потреби ЗСУ близько 9 мільярдів гривень. Це майже стільки ж, скільки всі інші обласні центри разом.

Столиця виділила Силам безпеки та оборони вже 6,5 млрд грн, і ця сума постійно зростає.

Наступна публікація