Знищення ринку біля "Лісової": свідки кажуть про вбивства тварин і грабунок майна "тітушками"

Знищення ринку біля "Лісової": свідки кажуть про вбивства тварин і грабунок майна "тітушками"

Фото: ТСН.ua

Магазини почали трощити серед ночі бульдозерами.

Знищенням торгових рядів на ринку біля метро "Лісова" в Києві займалися близько півтисячі чоловік. У значної частини цих людей обличчя були закриті масками, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Свої дії нападники почали близько 2:00 ночі. Власники магазинів кажуть, що молодики спортивної статури не просто нищили, але й грабували їх майно. У зоомагазині, наприклад, розбили акваріуми та затоптали тваринок. Власниця крамниці Олена досі не може оговтатися від нічного погрому "тітушок" – так вона називає візитерів. "Ці люди витягували за руки, тягнули по землі, показували всім f*ck you, нахабно розмовляли – на жаргоні зеків. Це були бандити-грабіжники, яких спеціально найняли, щоб вони все це розікрали", - переконана вона.

Сотні молодиків вночі потрощили бульдозерами та пограбували магазини біля метро Лісова

Сотні молодиків вночі потрощили бульдозерами та пограбували магазини біля метро Лісова

Представник адміністрації ринку Олег Єськов розповідає, що молодики з'явилися в супроводі людей, що представилися працівниками виконавчої служби. Водночас сам він має рішення суду, за яким виконавчій службі заборонено проводити будь-які роботи, зокрема демонтаж магазинів. Всі підприємці працюють законно і сплачують податки. "Виконавча служба не мала нічого робити, тим більше вночі. Розумію, що міг зносити благоустрій, нема питань. Могли виконавці робити свою роботу, нема питань. Але грабувати підприємців – як це так?", - дивується він.

Власниця ательє Лілія показує на своєму телефоні світлини молодиків. Вона каже, що люди в масках погрожували їй та не давали забрати своє ж майно – просто на очах грабували товар, гроші й трощили магазини бульдозерами. Найбільше дівчину обурює те, що про демонтаж не попереджали. "Настільки вони нахабні, настільки самовпевнені. Люди, котрі нічого не бояться", - каже вона.

Вранці на ринок приїхали інші представники виконавчої служби, але своїх колег у нічних рейдерах вони не впізнали. Однак і коментувати ситуацію журналістам відмовились, посилаючись на відсутність повноважень. Хоча саме документи представників виконавчої служби молодики вночі показали патрульним, коли ті приїхали на виклик підприємців. Коли ж погромники побачили копів, почали тікати. Затримати поліції вдалося шістьох, за фактом подій на ринку відкриті кримінальні провадження. Нападникам закидають крадіжку та самоуправство.

У мерії від молодиків відхрещуються – кажуть, ні КМДА, ні департамент міського благоустрою, ні якесь комунальне підприємство чи підрядні організації в нищенні майна на "Лісовій" участі не брали. Важку техніку, якою вночі трощили ринок, зараз охороняють патрульні. Підприємці досі рахують збитки.

Кореспондент ТСН Іван Воробйов

Повʼязані теми:

Наступна публікація