Знайдений у київському метро восьмирічний хлопчик не ходить до школи

Знайдений у київському метро восьмирічний хлопчик не ходить до школи

Фото: Поліція Києва / Facebook

За словами омбудсменки, ймовірно, родина дитини перебуває у складних життєвих обставинах.

У Києві восьмирічний хлопчик, якого столичні поліцейські знайшли у метро, не ходить до школи. Ймовірно, його родина перебуває у складних життєвих обставинах.

Про це Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова розповіла в аудіокоментарі "Радіо НВ", який опублікувала у Facebook.

"Поліцейські почали розбиратися з цією родиною. Вони виявили ознаки, що ця родина у складних життєвих обставинах знаходиться. Цьому хлопчику – вісім років, а він не ходить до школи. Наразі вже поліція говорить про те, що треба складати протокол і на батька", – розповіла Денісова.

Омбудсменка уточнила, що це не перший випадок, коли поліція складає адмінпротокол на маму, а не на батька, який перебуває з дитиною. 

"У нас у суспільстві є стереотип, що за безпеку дитини і її виховання відповідає виключно мати. Але я завжди наголошую, що це – принцип рівності прав і батька, і матері", – сказала Денісова.

Нагадаємо, на днях поліцейські виявили хлопчика, який блукав один, на станції метро "Дорогожичі". Після розмови з дитиною вони з’ясували, що він шукає свою маму. Жінка залишила сина з батьком і молодшою донькою вдома, а сама пішла у справах. Хлопчик сам вийшов з квартири та пішов її шукати. Коли батьків знайшли, покарали за неналежний догляд за дитиною саме маму, а не батька, разом з яким залишався хлопчик. 

Новини України: 8-річний хлопчик блукав вестибюлем однієї зі станцій столичного метро

Новини України: 8-річний хлопчик блукав вестибюлем однієї зі станцій столичного метро

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація