"Значить, будемо заощаджувати на продуктах": перша реакція киян на підвищення вартості проїзду

"Значить, будемо заощаджувати на продуктах": перша реакція киян на підвищення вартості проїзду

Фото: УНІАН

Містяни розділилися в думках щодо перспектив транспорту після зростання цін.

Після подорожчання вартості проїзду в комунальному транспорті столиця претендує стати містом з найдорожчими тролейбусами та метро в Україні. Львів, Харків, Дніпро і Одеса коливаються в межах від 1,5 до 5 грн, у Києві ж ціни підстрибнуть до 6,3-8 грн за поїздку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Столичні пасажири новим тарифам обурюються, але важко зітхають, бо краще дорого їхати, ніж безкоштовно йти. "Значить, будемо заощаджувати на продуктах, на гостинцях дітям, онукам, а як їздили, так і будемо", - кажуть одні кияни. "Не буде кому їздити, просто напросто", - переконані натомість інші.

У Києві змінять ціни на проїзд у громадському транспорті

У Києві змінять ціни на проїзд у громадському транспорті

Столичні чиновники пообіцяли, що зрослі тарифи допоможуть підняти зарплати працівникам галузі, а також забезпечити поліпшення доржньо-транспортної інфраструктури. Кондуктор Тетяна у підвищення свої зарплати не вірить, як і в збільшення бажаного для неї пасажиропотоку. "Ніхто не буде платить, бо у людей немає грошей, немає зарплат нормальних, як положено", - переконана вона.

Нові тарифи на проїзд вступають в дію з 14 липня. Наймовірніше, до кінця літа слідом за цим підвищать вартість послуг і приватні перевізники.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

Повʼязані теми:

Наступна публікація