Журналісти виявили у заступника Кличка фальшивий диплом про вищу освіту

Журналісти виявили у заступника Кличка фальшивий диплом про вищу освіту

Фото: УНІАН

В університеті, де Бондаренко начебто отримав диплом, запевняють, що він в них не вчився.

Заступник міського голови Києва, керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко, ймовірно, має фальшивий диплом про вищу освіту.

Про це йдеться у розслідуванні журналістів програми "Схеми".

Бондаренко був прибиральником у київській школі, потім став помічником депутата Київради Віталія Кличка, з 2013-го року – помічником народного депутата. Коли Кличка обрали мером столиці, Бондаренко без конкурсу та спецперевірки отримав посаду у КДМА.

В автобіографії керівника апарату КМДА не вказується навчальний заклад, в якому він отримав першу вищу освіту. Зазначається, що вона юридична і здобута після школи.

Але в день свого призначення керівником апарату новинні агентства розповсюдили інформацію з його сторінки у мережі Facebook, де було зазначено, що він закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка. Тепер цієї інформації на його сторінці немає.

В університеті Франка журналістам заявили, що Володимир Бондаренко не завершував навчання та не отримував диплому цього навчального закладу.

Освітою заступника Кличка вже зацікавилися і в Національній поліції – там відкрили кримінальне провадження після звернення народного депутата Юрія Левченка. За інформацією депутата, Бондаренко подав до КМДА підроблений диплом Львівського університету.

Коли журналісти спитали Бондаренка про його диплом, він просто від них втік.

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що про провадження Нацполіції знає, але докази Володимира Бондаренка йому здалися переконливими: "Наскільки я знаю, він отримував освіту в місті Києві. Я запитав його, і він сказав, що він навчався у Києві, а не у Львові. Я повірив йому на слово".

Журналісти звернулися до Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де Володимир Бондаренко отримав диплом спеціаліста в Інституті післядипломної освіти після отримання першої вищої освіти.

ЗМІ отримали копію диплому бакалавра, яку Бондаренку начебто видав Львівський університет імені Івана Франка. У самому ж навчальному закладі переконують: Володимир Бондаренко в них не вчився.

Повʼязані теми:

Наступна публікація