Журналіст повідомив про зникнення сестри загиблої у резонансній ДТП на Київщині

Родичі і друзі винуватця ДТП неодноразово погрожували Ірині Ноздровській.

У Київській області зникла Ірина Ноздровська, сестра загиблої у резонансній ДТП у селі Демидів на Київщині.

Про це повідомив журналіст Володимир Тимофійчук.

За його словами, Ірина востаннє виходила на зв'язок у п'ятницю, 29 грудня, о 17.00. Вона телефонувала матері і казала, що перебуває у Петрівці або Петрівцях, і їде додому на маршрутці.

Вже через годину зв'язку з Іриною не було. Її телефон то поза зоною досяжності, то зайнятий.

Кілька днів тому, 27 грудня, захист винуватця ДТП Дмитра Россошанського в Апеляційному суді Київської області мало не домігся його звільнення з-під варти за амністією. Однак суд у підсумку постановив відправити справу до суду першої інстанції і продовжив йому арешт на 60 діб.

Аварія сталася 30 вересня 2015 року уселі Демидів Вишгородського району Київської області. Дмитро Россошанський, перебуваючи в стані наркотичного сп'яніння, на своїй машині збив на смерть односельчанку, 26-річну Світлану Сапатинську. Дядько винуватця ДТП на той момент був головою Вишгородського районного суду.

Після двох років судових розглядів суд в Обухові засудив Россошанського до 7 років позбавлення волі.

Ірина Ноздровська особисто вела справу своєї сестри у суді. Родичі і друзі Россошанського неодноразово погрожували розправою їй та її родині, про що є зареєстровані кримінальні провадження. Журналіст Володимир Тимофійчук вважає, що зникнення Ноздровської може бути пов'язано із цими загрозами.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація