Сліди побоїв у дітей із київського інтернату: у лікарні пояснили, що це "результат терапії"

Дата публікації
Перегляди
5213
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сліди побоїв у дітей із київського інтернату: у лікарні пояснили, що це "результат терапії"

Фото: pixabay.com

У поліції кажуть, що діти справді отримали тілесні ушкодження, але не в інтернаті, а в Павловській лікарні.

Користувачів Інтернету сколихнула новина про те, що у Києві, у Святошинському дитячому будинку-інтернаті нібито били вихованців.

Сайт ТСН.ua звернувся за поясненнями до поліції.

Батьки дітей дізналися про побої вже на 13-й день після події. До цього їх просто не пускали в установу. Побитих хлопців привезли в інтернат з лікарні, але на фото їхніх тіл неможливо дивитися без сліз. Про це повідомляють на сторінці "Котельникова, 51" у Facebook. "Про те, що сталося з цими хлопчиками-аутистами, свідчать фотографії. Батьки дізналися на 13-й день, коли дітей — "синіх, аж чорних" — привезли з лікарні в інтернат, без відома батьків відправили на експертизу, а потім до проктолога. Весь цей час на територію інтернату батьків дітей не пускали", — йдеться у повідомленні.

 

Це просто жах! Те , що сталося з цими хлопчиками - аутистами , свідчать ці фотографії. Батьки дізналися на 13-й день,...

Опубліковано Котельникова 51 Неділя, 27 вересня 2020 р.

У поліції ТСН.ua кажуть, що побої діти отримали не в інтернаті, а у Київській міській психіатричній лікарні ім. Павлова, де вони по пів року проходять лікування. 

А вихователь інтернату взагалі сказав поліції: у лікарні йому пояснили, що це результат терапії.

"Зараз ми цю справу передали у прокуратуру, а вони вже перенаправлять на Подільське управління поліції Києва. Діти справді отримали тілесні ушкодження, але не в інтернаті, а у Павлівській лікарні, де вони по пів року проходять лікування. Тут вже виникає питання до батьків, чому ж вони не відвідували дітей регулярно, чому про нібито побої, які діти отримали 9 вересня, у поліцію повідомили аж 23 вересня. Саме у цей день до нас звернулися один з опікунів і батько одного з вихованців інтернату. Коли ми запитали у вихователя, чому він не повідомив про синці, він заявив: у лікарні йому сказали, що це результат терапії", — про це ТСН.ua розповіла пресофіцерка Святошинського управління поліції Києва Тетяна Мельник.

Нагадаємо, у Києві запустили соцтаксі для дітей з інвалідністю.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5213
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація