Жорстоке поводження з птахами у Києві: пернатих вилучено, з власниками розбирається поліція (фото)

Дата публікації
Перегляди
442
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Чоловіків із голубами та соколом виявили у парковій зоні на Володимирському узвозі.

У Києві виявили жорстоке поводження з птахами. На Володимирському узвозі двоє чоловіків використовували сокола та шістьох голубів для фотографування. Пернатих тримали у тісних контейнерах без їжі та води.

Про це повідомляє Патрульна поліція Києва.

"Нещодавно до нас звернулися зоозахисники з проханням допомогти у боротьбі з порушниками, які використовують тварин та птахів з комерційною метою — для фотографування. Ми відреагували на звернення і посилили контроль у цьому напрямку. На жаль, мало хто усвідомлює, що таким чином над твариною знущаються та завдають неабияких страждань", - йдеться у повідомленні.

Прибувши у паркову зону на Володимирському узвозі, інспектори виявили чоловіка з шістьма голубами, яких він використовував для заробітку.

"Птахи тіснилися в пластикових контейнерах без води та їжі. Жодних документів на них чоловік надати не зміг. Неподалік охоронці порядку помітили іншого громадянина з соколом, що теж шукав охочих до фото", - розповіли патрульні.

Обох чоловіків притягнули до адміністративної відповідальності.

На першого патрульні склали протокол за ч. 2 ст. 89 (Жорстоке поводження з тваринами) КУпАП, що передбачає штраф від 3400 до 5100 гривень та конфіскацію тварин. Птахів вилучили у безпечне місце до рішення суду.

На другого чоловіка винесли постанову за ст. 89 (Жорстоке поводження з тваринами) КУпАП, яка передбачає 3400 гривень штрафу.

"Закликаємо громадян не брати участь у заробітку на стражданнях тварин, а у разі виявлення таких випадків звертатися на лінію 102", - зазначили у Патрульній поліції Києва.

Нагадаємо, у Києві настав "сезон тиші". Щороку від 1 квітня по 15 червня настає період, протягом якого в лісах забороняється проведення заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою — саме на цей час припадає масове розмноження диких тварин та птахів. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
442
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація