Життя за межами столиці Реклама

Життя за межами столиці

Вибір квартири - це не тільки дилема між різними плануваннями, кількістю кімнат і розмірами вікон, але і локації, забудовник, комунікації та інфраструктура самого комплексу.

Новобудови часто мають все необхідне безпосередньо на території ЖК: різноманытні магазини, дитячі майданчики, салони краси, аптеки і пункти сервісів першої необхідності. Тому найчастіше покупці квартир віддають перевагу саме новим будинкам. Однак у сучасному світі кількість житлових комплексів зростає з кожним днем. Як зрозуміти, якому забудовникові можна довіряти, а кому - не варто? Існує кілька ознак, які допоможуть покупцеві оцінити надійність компанії і вкласти гроші тільки у вигідну угоду.

Отже, надійного забудовника можна розпізнати за наступними ознаками:

·         досвід активної роботи на ринку;

·         кількість готових проектів;

·         покупці, задоволені якістю;

·         позитивні відгуки на проект;

·         продуманість у деталях;

·         наявність документів на будівництво;

·         можливість відстежити хід робіт.

Компанії, які впевнені у законності і планомірності своїх дій, без проблем надають доступ до всієї необхідної клієнту інформації. Наприклад, визнаний і відомий забудовник NOVBUD, який вже побудував і ввів у експлуатацію безліч житлових комплексів комфорт-класу, завжди дозволяє покупцям особисто переконатися у якості будівництва під час візиту або на сайті.

Житловий комплекс «Нові Теремки»

Це - одна з нових робіт забудовника NOVBUD. За кращими традиціями компанії ЖК під Києвом  оснащений всім необхідним для життя. Тут можна знайти дитячі майданчики, торгові центри, школи, магазини, озеро і фруктові сади. Із вікна комплексу «Нові Теремки» видніються мальовничі природні пейзажі, а сам він розташований усього в двох кілометрах від метро Теремки.

Завдяки близькому до Києва розташуванню і зручній транспортній розв'язці неподалік їздити з житлового комплексу до столиці просто і швидко. Тобто, ви практично живете у столиці, лише повітря чистіше, а зелених насаджень більше. Затишні і тихі вулички, доглянуті клумби і нічне підсвічування комплексу дозволять насолодитися красою комплексу під час вечірніх прогулянок.

Кожен житель ЖК отримує спеціальну карту-ключ, яка надає приємну знижку для відвідування усіх приватних закладів на території комплексу. «Нові Теремки» - це інноваційний підхід до якості життя за містом!

Наступна публікація