Життя врятували 3 сантиметри до бордюру: у Києві керівник ОСББ накинувся на підлітка, який повертався додому (відео)

Життя врятували 3 сантиметри до бордюру: у Києві керівник ОСББ накинувся на підлітка, який повертався додому (відео)

Фото: скриншот з відео

14-річний хлопець забув магніт до хвіртки і був змушений перелазити через паркан.

На Русанівці в Києві керівник ОСББ накинувся на підлітка, який повертався додому.

Про це повідомляє Facebook-спільнота "Зупини Лося".

Керівник Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку помітив підлітка, який перелазив через паркан на території багатоповерхівки. 14-річний хлопець забув магніт до хвіртки, тому був змушений лізти через паркан. Чоловік з розмаху штовхнув підлітка, а той упав на землю.

"Ось як зустрічає керівник ОСББ Вадим Ф. (Київ, проспект Соборності, 30а) мешканців сусіднього будинку, а саме мого 14-річного сина, який йде додому. Його щастя, що залишилося в запасі 3 см, які врятували життя. Дякую всім не байдужим сусідам, людям, лікарям швидкої допомоги, поліції і наряду, який приїхав... Людина відповість за скоєне", - написала мати постраждалого хлопця.

Мати підлітка зазначила, що усі учасники події, яка сталася 19 серпня, знайомі понад два роки.

А ось і шок відео і тема для обговорень під'їхала. Які вердикти будуть, панове експерти? "Вот как встречает управляющий ОСББ Русановская вежа Федорюк Вадим Леонидович ( Киев, проспект Соборности 30а) жильцов соседнего дома, а именно моего 14-летнего сына идущего домой. Его счастье что осталось в запасе 3 см, которые спасли жизнь. Спасибо всем не безразличным соседям, людям, врачам скорой помощи, полиции и прибывшему наряду…Человек ответит за содеянное… А вы друзья соседи обратите внимание что оказывается даже в собственном дворе возле своего же дома стало совсем не безопасно… берегите ваши семьи сразу отвечу на вопрос: зачем перелазил через забор и куда - забыл магнит к калитке... шёл домой, в свой двор, территория не частная, многоэтажные дома рядом(Соборности 30 и Соборности 30а) имеют один двор. Все участники события которое случилось 19.08.2021 знакомы около 2 лет." (с)

Опубліковано Зупини_Лося Середа, 25 серпня 2021 р.

Нагадаємо, у Дніпрі п'яний вітчим зарізав пасинка. Чоловік накинувся на хлопця з двома ножами. Тіло сина знайшла його матір і повідомила до поліції.

Повʼязані теми:

Наступна публікація