Житлової забудови у Протасовому Яру не буде - Кличко

Житлової забудови у Протасовому Яру не буде - Кличко

Дата публікації
Перегляди
663
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Житлової забудови у Протасовому Яру не буде - Кличко

Фото: bzh.life

На землях Протасового Яру планують створити регіональний ландшафтний парк.

Київрада визнала такими, що не відповідають інтересам територіальної громади земельні відводи з 2007 до 2012 року на території Протасового Яру. Відповідне рішення депутати ухвалили сьогодні, 28 липня, на засіданні Київської міської ради.

На землях Протасового Яру у подальшому планують створити регіональний ландшафтний парк.

Про це йдеться у повідомленні на "Офіційному порталі Києва".

Також депутати скасували зміни до Генерального плану Києва та Програми розвитку зеленої зони, якими земельні ділянки у Протасовому Яру були переведені під житлову забудову. Мова йде про скасування передачі для освоєння 3,23 га зелених зон ТОВ "Дайтона груп".

"На наступне пленарне засідання Київради має бути винесене питання про відмову у поновленні договору оренди із ТОВ "Інтербуд Компані", що орендує іншу земельну ділянку у Протасовому Яру площею 0,7 га. Вона також має у перспективі стати частиною регіонального ландшафтного парку "Протасів Яр", - йдеться у повідомленні.

"Місто робить все для наведення ладу із землею урочища. На найближчу сесію Київради буде винесений ще один важливий проект рішення – про відмову у поновленні договору оренди з "Інтербуд Компані". Тож прошу депутатів відповідально поставитись до ухвалення цього важливого питання", – зазначив Кличко.

Нагадаємо, раніше кияни неодноразово проводили акції протесту і перекривали Протасів Яр через забудову.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
663
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація