Житлобудінвест зводить перший будинок із системою Glass Wall Пресреліз

Житлобудінвест зводить перший будинок із системою Glass Wall

У Києві завершується будівництво елітного комплексу Busov Hill, в якому вперше в Україні реалізована система Glass Wall – виключно панорамне скління від підлоги до стелі.

Унікальність даної технології – це поєднання колосальних площ скління та підвищеної енергоефективності будинку.

"Елітна новобудова Busov Hill розташована в престижному мікрорайоні Звіринець біля ботанічного саду на Печерську. Будинок знаходиться на височині, завдяки цьому навіть на нижніх поверхах комплексу відкриваються розкішні краєвиди на сад, Дніпро, будинки на Лівому Березі, а також Києво-Печерську Лавру, монумент "Батьківщина-Мати". Бажання максимально використати подібні видові характеристики і підштовхнуло нас до застосування системи "Glass Wall", – пояснює директор компанії забудовника Житлобудінвест Ігор Клепач.

Смілива ідея вимагала гідного технічного втілення. Так, для міцності і довговічності віконних конструкцій, в ЖК Busov Hill застосовується виключно алюмінієвий профіль преміум класу Schueco (Німеччина), а також енергозберігаючі сонцезахисні склопакети американського бренду Guardian. Попри великі площі скління, ЖК Busov Hill дасть фору будь-столичній новобудові за показниками енергоефективності. Досягти такого результату вдалося завдяки використанню особливої конструкції – "тепла дистанційна рамка", яка слугує своєрідним бар'єром між металом і зовнішнім середовищем, не даючи профілю нагрівати квартиру влітку і охолоджувати її взимку. Крім того, всі стіни будинку виконані з червоної ефективної цеглини та утеплені базальтовою плитою, товщиною в 2 – 2,5 рази більше звичайного.

Завдяки власній газовій котельні на надпродуктивних котлах Viessmann (Німеччина), в ЖК Busov Hill реалізовано індивідуальне опалення. Система smart-лічильників, які встановлені в кожній квартирі, дозволяє істотно заощаджувати на комунальних платежах.

Апартаменти елітної новобудови дійсно вражають: світлі, просторі кімнати мають віконні отвори шириною більше 6 метрів, які повністю заповнені склом. При цьому кожне приміщення обов'язково провітрюється, а, завдяки інноваційній конструкції "прихована стулка", вікна і зовні і зсередини виглядають максимально монолітно, створюючи малюнок суцільного скла.

"Подібний тип скління в нашій країні вперше використаний при зведенні житлового будинку. Ми обрали тільки преміум матеріали, а всі фасадні роботи виконують кращі фахівці України. Втім, панорамні вікна і висока енергоефективність – це лише мала частина переваг та інновацій Busov Hill. Так, в будинку запроектований безпрецедентний за своєю конфігурацією центральний хол з висотою стелі 8 метрів, ключовим елементом якого стане серія водоспадів. Також неабияку увагу приділили різноманітності місць загального користування, рівню охорони, системам управління будинком. Крім того, як і потрібно в новобудовах преміум класу, в ЖК Busov Hill передбачено малу кількість квартир в будинку і на поверсі, цілодобовий консьєрж-сервіс і багаторівневу систему контролю доступу", – каже Ігор Клепач.

Важливо, що інновація від "Житлобудінвест" припала до душі людям – більшість апартаментів в Busov Hill вже знайшли своїх власників. Оцінили архітектуру будівлі і експерти будівельного ринку – в скарбничці Busov Hill чимало гучних нагород, серед яких перемоги в номінаціях "Елітна новобудова року" і "Кращий ЖК преміум класу в Києві". Сьогодні скління всіх квартир повністю завершено, а вже влітку 2017 року будинок буде введено в експлуатацію.

Наступна публікація