Житлобудінвест завершує будівництво Busov Hill Реклама

Дата публікації
Перегляди
2390
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Житлобудінвест завершує будівництво Busov Hill

Фото: ТСН.ua

Технічних аналогів ЖК Busov Hill немає в Україні.

Елітна новобудова на Печерську – Busov Hill – вводиться в експлуатацію в цьому місяці. Таким, чином, компанія "Житлобудінвест" завершує свій найбільш титулований проект.

"Елітна новобудова року", "Кращий житловий комплекс преміум класу в Києві", "Найкомфортніший елітний ЖК Києва"... – лише мала частина нагород і звань, яких були удостоєні житловий комплекс Busov Hill і його забудовник – компанія "Житлобудінвест". Сьогодні будинок, який височіє над пагорбами ботанічного саду і Дніпром, вводять в експлуатацію – прокладено зовнішні та внутрішні комунікації, закінчуються обміри БТІ, виконуються пуско-налагоджувальні роботи обладнання.

Фото: ТСН.ua

У продажу залишилася лише невелика частина зі 146 елітних квартир. Втім, як стверджують в компанії "Житлобудінвест", наявні апартаменти за площею та краєвидами зможуть задовольнити навіть найвимогливіших покупців.

Творці Busov Hill в кожній деталі прагнули досягти досконалості. Для цього підібрали найкращу земельну ділянку на найвищій точці Києва – Бусовій Горі. Чисте повітря Національного ботанічного саду, респектабельне оточення, тиша і безпека мікрорайону ... все це чудово поєднується з близькістю до ділового центру столиці.

Вивчивши кращий західноєвропейський і український досвід, можна сміливо стверджувати: технічних аналогів Busov Hill в Україні немає. У будинку реалізовано систему Glass Wall: панорамні вікна в алюмінієвому профілі преміум класу Sсhueco (Німеччина) тягнуться від підлоги до стелі на всю ширину практично кожної кімнати.

Фото: ТСН.ua

Концептуальні особливості новобудови – це камерність, максимальна приватність проживання, яка забезпечується малою кількістю квартир на поверсі – від 1 до 4. При цьому мешканців 146 квартир будуть обслуговувати 6 високошвидкісних безшумних швейцарських ліфтів Schindler. Автономне опалення та нагрів води завдяки котельні на обладнанні Viessmann, власна трансформаторна підстанція для безперебійного електропостачання та високої виділеної потужності мережі для кожної квартири, додаткова шумо- і термоізоізоляція апартемантів, автоматизована система моніторингу та управління будівлею ... все це забезпечить максимальний комфорт і безпеку майбутніх мешканців комплексу.

Розкішне оздоблення зон загального користування, включаючи вражаюче лобі з висотою стелі 8 метрів зі стінами-водоспадами і авторськими інсталяціями, – це щоденне підтвердження високого статусу власників квартир в Busov Hill.

Ще одне "ноу-хау" новобудови – наявність колясочно-велосипедного паркінгу – просторого сховища з окремою зупинкою ліфта. Закрита територія, цілодобове відеоспостереження, багаторівнева система контролю доступу, фізична охорона – всі ці та багато інших чинників роблять Busov Hill будинком, який не слід трендам, а створює їх.

Busov Hill розташований на ділянці таким чином, щоб забезпечити чудовий вид з вікон для кожної планування. Більшість квартир Busov Hill частково або повністю орієнтовані вікнами на Ботанічний сад і Дніпро. Оточення невисокою забудовою забезпечує виняткові видові характеристики навіть на нижніх поверхах комплексу.

Відвідати кращий житловий комплекс преміум класу в Києві можна щодня – офіс продажів Busov Hill працює без вихідних.

Дата публікації
Перегляди
2390
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація