Жителям двох районів столиці можуть вимкнути гарячу воду через борг

Жителям двох районів столиці можуть вимкнути гарячу воду через борг

Фото: pixabay.com

Станом на 1 березня борг перед "Київенерго" досяг 38 млн грн.

"Київенерго" попереджає мешканців Дарницького та Дніпровського районів столиці про можливе відключення гарячого водопостачання через борги місцевої генеруючої компанії "Євро-реконструкція".

Про це повідомляє прес-служба "Київенерго", передає УНІАН.

Зазначається, що компанія винна гроші за послуги з транспортування теплової енергії, яка виробляється на Дарницькій ТЕЦ. 

За інформацією "Київенерго", термін дії договору про надання послуг з транспортування теплової енергії мережами "Київенерго" закінчився 1 березня.

"Київенерго" вже направила "Євро-реконструкції" проект нового договору, однак остання досі не надала відповіді.

Тож тепер "Київенерго" змушена припинити транспортування теплової енергії від Дарницької ТЕЦ та проінформує про цю ситуацію місцеву владу.

Нагадаємо, 18 квітня у Києві мали провести гідровипробування тепломереж у Святошинському, Оболонському, Голосіївському, Подільському та Солом'янському районах. Мешканці районів мали лишитися без гарячої води. Так, від 18 до 27 квітня мають відбутися випробування від станції теплопостачання "Біличі" та районних котелень "Теремки" та "Мінська". Окрім цього, від 19 квітня до 2 травня хотіли провести випробування від районної котельні "Микольська Борщагівка".

Повʼязані теми:

Наступна публікація