Мешканка Києва виявила у своїй квартирі змію: чим усе закінчилося (фото)

Автор
Богдан СкавронБогдан Скаврон
Дата публікації
Перегляди
92к
Час на прочитання
1 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Плазун виявився тонкохвостим полозом — екзотичною, але неотруйною змією.

В одній з квартир на бульварі Верховної Ради у Києві мешканка виявила змію, яка повзла по долівці. Через мить плазун зник під шафою, де просидів цілий день.

Як повідомили на Facebook-сторінці Команди порятунку тварин міста Києва, налякана появою змії у своїй квартирі киянка повернулася з роботи і викликала фахівців.

Серпентологи встановили, що змія належить до екзотичного виду — тонкохвостий полоз. Рятувальники упіймали плазуна та забрали із собою.

Як згодом виявилося, ця неотруйна змія втекла із погано зачиненого серпантарію в сусідньому під’їзді ще три місяці тому. Власник полоза шукав свого улюбленця весь цей час.

Дізнавшись про знахідку, він одразу примчав до рятувальників і, оглянувши свого вихованця на прізвисько Маршалл, сказав, що з ним все в порядку - просто трохи схуднув.

Де і як Маршалл провів останні три місяці, поки залишається загадкою.

Нагадаємо, раніше в Києві стався переполох через нібито змію, яку помітили в санвузлі на вулиці Лісківській. Як повідомляли в соціальних мережах, змія поселилася у відрі і повзала між поверхами багатоквартирного будинку.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
92к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація