Жінки з фронту влаштували незвичне дефіле на подіумі Мистецького арсеналу

Жінки з фронту влаштували незвичне дефіле на подіумі Мистецького арсеналу

Фото: ТСН

Акція до дня вишиванки вже отримала чимало схвальних відгуків.

У столичному Мистецькому арсеналі відбувся етнопоказ до дня вишиванки. Моделями на ньому стали жінки, які воюють на Сході країни, йдеться в сюжеті ТСН.Ніч.

На подіум вийшли військові медики, журналісти, волонтери, котрі змінили  звичні камуфляж та берці на вишиванки та підбори. Частина дівчат – герої України, за плечима котрих бої та сотні врятованих життів. Деякі красуні розповіли, що вперше за чотири роки війни взули туфлі, а не берці. "Страшина 1-го добровольчогго батальону, "Правий сектор". Я за два-три дні повернуся назад у Широкине. Не встигаю перемикатися, я так і лишаюся на війні. А ті, хто повернувся, такі заходи будуть стимулювати на мирне життя, вони згадають, як це – носити спідницю. Це круто", - вважає  парамедик "Тайра".

Дефілювали вони в сукнях від українських дизайнерів, а поруч представили колекцію давніх вишиванок, яким понад 200 років. Їх возили по всьому світу і нарешті демонструють у Києві. Студенти в національному вбранні розповідали про традиційний одяг з різних регіонів України. "Тут за кожним стоїть історія – волонтерська, добровольча. Коли люди готові були віддати своє життя, при цьому несуть стільки добра і краси – це неймовірно", - зізнався міністр культури Євген Нищук.

У столичному "Мистецькому арсеналі" відбувся етнопоказ до Дня вишиванки

У столичному "Мистецькому арсеналі" відбувся етнопоказ до Дня вишиванки

Повʼязані теми:

Наступна публікація