Жінка, яка випила отруту на парковці ТЦ у Києві, зверталася у поліцію через конфлікт з чоловіком і свекрухою

Жінка, яка випила отруту на парковці ТЦ у Києві, зверталася у поліцію через конфлікт з чоловіком і свекрухою

Фото: скриншот з відео

Вони не впускали її у квартиру.

Жінка, яка випила отруту в автомобілі на парковці столичного ТЦ, у вересні зверталася у поліцію за допомогою. Вона мала конфлікт з чоловіком і свекрухою, які не пускали її у квартиру, йдеться у сюжеті ТСН.19:30. 

Правоохоронцям жінка повідомила, що між нею і рідними виникла сварка. 


"У вересні звернулася 36-річна місцева мешканка, яка повідомила, що між нею, чоловіком і свекрухою виникла побутова сварка. Дільничний офіцер поліції провів профілактичну бесіду. Після чого жінка звернулася до поліції та повідомила, що більш допомоги співробітників поліції не потребує", - каже співробітниця відділу комунікації міста Києва Христина Кір’якова.

 

Зараз у поліції обставини загибелі жінки не коментують. Чоловік померлої також відмовляється говорити про те, що сталося.

У Києві жінка вкоротила собі віку на парковці торговельного центру через розлучення

У Києві жінка вкоротила собі віку на парковці торговельного центру через розлучення

Сусіди померлої від отрути жінки про її загибель дізналися від ТСН. Двірничка Людмила Геннадіївна розповідає, що родина виховувала сина та доньку. "Така гарна сім’я була. у минулому місяці я її бачила, приїзжала. Дітки до неї підходили. Я бачила, вона їм подарунки робила", - каже Людмила Курбет. 

Про сварки в родині чула сусідка Ольга Іванівна. "Дідусь у мене палить вечорами, ну шось жахливе там відбувається",- каже сусідка Ольга Тімофєєва. 

Чоловік загиблої працює у військовій частині. Сусідка припускає, що Світлана вкоротила собі віку, бо не витримала психологічої напруги в родині.

Як повідомлялося, у Києві жінка вкоротила собі віку на парковці столичного торговельного центру. Вони нібито обговорювали плани на розлучення. Заяву ще в червні подав чоловік. У машині жінка повідомила чоловікові, що випила отруту. Той викликав "швидку", але медики лише констатували смерть. 

Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею умисне вбивство з поміткою – самогубство. Досі невідомо, яку отруту випила жінка. Експертиза буде готова лише за тиждень.

Кореспондентка ТСН Валерія Ковалінська.

Повʼязані теми:

Наступна публікація