Згоріли навіть труси. У Києві провідник поїзда вижив після удару струмом у 36 тис. вольт - соцмережі

Згоріли навіть труси. У Києві провідник поїзда вижив після удару струмом у 36 тис. вольт - соцмережі

У Києві провідника вдарило струмом / Фото: Укрзалізниця

Залізничник заліз на вагон і зачепився за високовольтний провід.

У Києві на одній із залізничних станцій провідник поїзда отримав розряд 36 тис. вольт.

Про це повідомляється на сторінці dtp.kiev.ua у Facebook.

"За невідомих обставин, провідник поїзда поліз на вагон, зачепився за високовольтний провід і отримав розряд. У чоловіка згорів увесь одяг і навіть труси. Але народився він "в сорочці", вижив", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, нині постраждалого госпіталізували, а правоохоронці встановлюють деталі інциденту.

Как так происходит, что даже проводники получают разряд 36 тис. вольт? ЧП на одной из станций в Киеве По неизвестным обстоятельствами, проводник поезда полез на вагон, зацепился за высоковольтный провод и получил разряд. У мужчины сгорела вся одежда и даже трусы. Но родился он "в рубашке", вижил. Его госпитализировали. Детали столько непонятного инцидента выясняются. Будьте предельно внимательны и осторожны пересекая ж/д пути. Всегда смотрите, что рядом и кто рядом! Цените жизнь! Подключайтесь к нашему Инстаграм instagram.com/dtp.kiev.ua Ваши фото/видео через 5 минут в эфире! #дтп #Киев #дтпКиев #фото #сегодня #хроника #dtp #dtpkiev #dtpkievua #accident #kiev #kyiv #today #crash #дтпкиев #ж/д #чп

Опубликовано dtp.kiev.ua Вторник, 14 августа 2018 г.

Нагадаємо, раніше на Миколаївщині 15-річного хлопця вбило струмом у 35 тисяч вольт. Школяр показував молодшим товаришам, як дибки піднімається волосся.

Повʼязані теми:

Наступна публікація