Зелений ведмідь і свиня з кривавими очима. Комунальники незвично пофарбували скульптури на дитмайданчику

Дата публікації
Перегляди
9559
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зелений ведмідь і свиня з кривавими очима. Комунальники незвично пофарбували скульптури на дитмайданчику

Фото: ТСН.ua

"Криваві" скульптури стали трендом соцмереж.

Після того, як на столичній Солом’янці пофарбували дитячий майданчик, малечі почали снитися жахіття. Бетонних звірів виліпили ще за радянських часів - і відтоді інколи перефарбовують. Цього разу майстри надто захопились червоними відтінками.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Свіжа фарба ще не встигла повінстю висохнути, а оновлений дитячий майданчик на Солом’янці уже став зіркою Інтернету.

Кров з очей - це не метафора, а опис погляду жовто-зеленої свині - червона фарба ефектно потекла. Поруч дивляться один на одного два ведмеді. Тварини інші, а кольорова гама - та сама. Найменше пощастило бегемотові – зелена фарба закінчилася ще на ведмедях, тому йому дістався лише жовтий капелюх, манікюр і фірмові червоні очі.

Пофарбований звіринець виклала в Інтернет місцева мешканка - для її доньки враження виявились надто сильними:

"Каже, мамо, чому із очей та носа у звірів тече кров, як у фільмі жахів".

Малечі почали снитися жахіття після того, як на Солом'янці пофарбували дитячий майданчик

Малечі почали снитися жахіття після того, як на Солом'янці пофарбували дитячий майданчик

Місцева житлова контора дивиться вікнами на той самий майданчик – одразу видно, що до живопису тут не байдужі – запрошують дітей на конкурс малюнка. Париж на вікні, на відміну від звірів, розфарбований у пастельні відтінки. Двері ЖЕКу для журналістів – зачинені.

Червоноокий майданчик - один із трьох сотень, якими опікуються у районному управлінні:

"Нормативних документів щодо фарбування дитячих майданчиків немає, вимог немає – усе залежить від таланту працівника. Такий політ фантазії".

Літає фантазія не лише у столичних комунальників. Гусінь з автомобільної гуми прикрашає дитячий майданчик у Херсоні. А в парку "Казкова країна" в Дніпрі Айболить в образі маніяка замахується ножем на собаку. У того явні проблеми з очима. Поруч чекають на малечу сова-перевертень і мавпа-вовкулака. Але викинути комунальну власність, яка перебуває хоч на чиємусь балансі, фактично неможливо. Замість цього дніпровських казкових героїв і солом’янських ведмедів чепурять.

Сила Інтернету - після того, як криваві очі з київського дитмайданчика розійшлися Мережею, біля звірів пораються семеро майстрів. Цього разу в них є фарба майже всіх кольорів. Тож звірів на дитмайданчику перефарбували.

Олександра Мітіна, Ольга Павловська, Олена Ваніна

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9559
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація