Завідувач ендокринологічного відділення однієї з лікарень на Оболоні в Києві "знаходив" у здорових ухилянтів тяжкі хвороби

Завідувач ендокринологічного відділення однієї з лікарень на Оболоні в Києві "знаходив" у здорових ухилянтів тяжкі хвороби

Послугами ендокринолога скористалися понад 20 ухилянтів / Фото: Прокуратура Києва

Вартість таких "послуг" становила від 5 до 8 тисяч доларів США, скористалися ними понад 20 ухилянтів.

Завідувач ендокринологічного відділення однієї з лікарень Оболонського району Києва знаходив" у здорових військовозобов’язаних тяжкі хвороби. Йому повідомлено про підозру.

Про це повідомили у прокуратурі Києва.

За процесуального керівництва Деснянської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру завідувачу ендокринологічного відділення однієї з лікарень Оболонського району міста Києва в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України шляхом усунення перешкод для перетину кордону, вчиненого щодо кількох осіб за попередньою змовою групою осіб з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України).

Встановлено, що лікар за гроші оформлював завідомо неправдиві висновки та виписки про наявність тяжких хвороб у військовозобов’язаних чоловіків. Надалі вони отримували довідки про непридатність до військової служби, що давало їм можливість перетнути державний кордон України в умовах воєнного стану.

Вартість таких "послуг" становила від 5 до 8 тисяч доларів США. Скористалися ними понад 20 ухилянтів.

Зазначимо, що іншим шістьом учасникам вищезазначеної злочинної схеми, серед яких директор однієї з лікарень Дарницького району міста Києва, медсестра цієї лікарні та лікар-хірург Державної установи "Інститут серця МОЗ України", а також двоє посередників, повідомили про підозру раніше.

Нагадаємо, члени ВЛК вже не зможуть на власний розсуд ухвалювати рішення щодо придатності чи непридатності військовозобов'язаного. Відтепер вони повинні керуватися чіткими нормами.

Читайте також провідні новини дня:

Повʼязані теми:

Наступна публікація