Завершується термін дії "зелених" карток в метро: як можна буде сплачувати проїзд

Завершується термін дії "зелених" карток в метро: як можна буде сплачувати проїзд

Фото: УНІАН

"Зелені" картки, якими можна сплачувати проїзд у метро, перестануть діяти від квітня.

Використати поїздки на "зелених" картках метро можна лише до 31 березня 2021 року. Надалі їх термінали приймати не будуть і оплачувати проїзд слід буде за допомогою Kyiv Smart Card, разового квитка, банківської картки та інших способів.

Про це повідомили пресслужби КМДА і столичної підземки.

Так,  із закінченням використання карток метро припиняється і робота сервісних центрів підземки. Від 1 квітня 2021 року сплатити за проїзд у метрополітені можна буде за допомогою Kyiv Smart Card, безконтактною банківською карткою будь-якої платіжної системи, за допомогою застосунків Google Pay, Apple Pay та Kyiv Smart Card. Крім того, можна проїхати за допомогою разового паперового чи електронного квитка з QR-кодом.

Водночас Kyiv Smart Card поширюється на увесь громадський транспорт Києва. "Сині" картки дозволяють купувати до 50 поїздок за один раз та заощаджувати до 1,5 гривні на кожній поїздці.

Придбати Kyiv Smart Card можна у касах метро чи у терміналах самообслуговування у вестибюлях станцій підземки. Поповнюється картка у застосунку "Київ Цифровий", у касах метро чи у терміналах самообслуговування.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко підписав розпорядження, за яким столиця переходить на єдиний електронний квиток у громадському транспорті від 1 січня 2021 року.

Читайте також:

Нові турнікети в київському метро виявились недоступними для маломобільних груп населення

Нові турнікети в київському метро виявились недоступними для маломобільних груп населення

Повʼязані теми:

Наступна публікація