Затягнув до підвалу, душив та зірвав сережку: у Борисполі рецидивіст отримав покарання за напад на 13-річну дівчинку

Затягнув до підвалу, душив та зірвав сережку: у Борисполі рецидивіст отримав покарання за напад на 13-річну дівчинку

Злодій затягнув дитину до підвалу, почав її душити та зірвав з неї золоту сережку / Фото: pixabay.com

Мешканець Бориспільського району вчинив злочин через шість днів після звільнення від відбування покарання за попереднім вироком.

У Борисполі на Київщині рецидивіст отримав покарання за розбійний напад на 13-річну дівчинку.

Чоловіка засуджено до 8,5 років ув’язнення.

Про це повідомляє Київська обласна прокуратура.

"За принципової позиції ювенальних прокурорів Бориспільської окружної прокуратури апеляційним судом скасовано вирок суду першої інстанції, яким жителя району засуджено до семи років позбавлення волі за вчинення розбійного нападу на 13-річну дівчинку (ч. 2 ст. 187 КК України). Не погодившись із ухваленим рішенням міськрайонного суду, прокурор оскаржив його в апеляційному порядку у зв’язку із невідповідністю призначеного покарання ступеню тяжкості кримінального правопорушення та особі обвинуваченого", - йдеться у повідомленні прокуратури.

Прокурор звернув увагу суду на попередні судимості чоловіка, а також вчинення ним злочину через шість днів після звільнення від відбування покарання у виді позбавлення волі за попереднім вироком.

"Прокурор у суді довів, що мешканець Бориспільського району, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, під вигаданим приводом привів малолітню до підвального приміщення будинку. Він повалив дитину на підлогу та душив її, а потім зняв з вуха золоту сережку. Вироком Київського апеляційного суду його засуджено до восьми років шести місяців позбавлення волі з конфіскацією належного йому майна, окрім житла", - повідомили у прокуратурі.

Нагадаємо, у Польщі затримали 52-річну українку, яка на початку війни виїхала з Дніпропетровщини. Жінку звинувачують у тому, що вона жорстоко ставилася до своїх дітей: катувала, продавала їх педофілам та змушувала до інтиму з собою. Навіть через рік після знущань діти кажуть, що бояться "привида Свєти", який прийде, щоб їх убити.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація