Затори у Києві: влада обмежить рух вантажівок у години пік

Затори у Києві: влада обмежить рух вантажівок у години пік

Фото: УНІАН

Обмеження руху вантажівок Києвом набудуть чинності від понеділка, 18 травня.

Через транспортний колапс у Києві, який розпочався з пом'якшенням карантину, столиця від 18 травня посилить контроль за в'їздом до міста вантажного транспорту, йдеться у ТСН.16:45.

Обмеження діятимуть від 7:00 до 10:00 ранку. Увечері від 17:00 до 20:00 години. Триватиме це, аж поки Київ не запустить громадський транспорт для всіх.

Планується, що це буде з 22 травня. А от із відкриттям метро голова столиці Віталій Кличко вже не такий категоричний. Сьогодні він заявив, що запрацює підземка, коли дозволить уряд. Раніше очільник міста говорив - проситиме Кабмін запустити столичне метро вже від 25 травня.

А поки підземка не працює, Кличко перевірив, як метро готується до роботи в умовах карантинних обмежень. У вестибюлях до кас уже нанесли розмітку для дистанції. Розклеїли плакати з проханням носити маски. Станції та потяги і зараз дезінфікують. І посилено це робитимуть під час роботи метро.

Нагадаємо, у Києві на Контрактовій площі десятки людей вишикувалися у довжелезну чергу на зупинці трамвая - і це лише ті, хто має спецперепустки. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація