Заступника начальника управління майном збанкрутілого банку "Хрещатик" схопили на хабарі у 7000 доларів

Заступника начальника управління майном збанкрутілого банку "Хрещатик" схопили на хабарі у 7000 доларів

Фото: УНІАН

Посадовець банку організував шахрайську схему з оренди нежитлових приміщень фінансової установи у центрі Києва.

Заступника начальника управління активами та майном збанкрутілого ПАТ "КБ "Хрещатик" та цивільну особу схопили на хабарі 7000 доларів США.

Про це повідомили у прес-службі Генеральної прокуратури України.

"Прокурорами Департаменту організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, підслідних Державному бюро розслідувань, нагляду за додержанням законів його оперативними підрозділами та підтримання публічного обвинувачення у відповідних провадженнях спільно зі співробітниками Головного слідчого управління Національної поліції України та працівниками ГУ БКОЗ СБУ встановлено факт підбурення заступником начальника управління активами та майном ПАТ "КБ "Хрещатик" керівника суб’єкта господарювання до надання неправомірної вигоди у сумі 7 тис доларів США ліквідатору ПАТ "КБ "Хрещатик", - йдеться у повідомленні.

За даними ГПУ, в таку суму посадовець банку оцінив свої послуги та послуги ліквідатора, що полягали у сприянні в укладенні договору оренди нежитлових приміщень банку, розташованих на одній із центральних вулиць столиці.

Також здирник залучив до шахрайської схеми посередника.

Як зазначається, зловмисників затримали "на гарячому", під час обміну підписаного договору оренди на гроші.

Наразі тривають першочергові слідчі та процесуальні дії.

Сьогодні "на гарячому" затримано начальника управління активами та майном ПАТ "КБ "Хрещатик" та цивільну особу під час...

Опубликовано Ларисой Сарган Вторник, 19 февраля 2019 г.

Нагадаємо, у квітні 2016 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб на підставі рішення Національного банку про визнання неплатоспроможним банку "Хрещатик" ввів у банк тимчасову адміністрацію. Обсяг виплат на відшкодування оцінили в близько 2,8 млрд грн.

Повʼязані теми:

Наступна публікація