Застрелений високопосадовець "Укрспирту" міг мати стосунок до кримінальних оборудок Януковича

Застрелений високопосадовець "Укрспирту" міг мати стосунок до кримінальних оборудок Януковича

Фото: ТСН.ua

Після Євромайдану Панков не лише залишився в державній компанії, а й отримав підвищення.

У спальному районі Києва застрелили екс-керівника державного підприємства "Укрспирт" Віктора Панкова. Чоловік зазнав трьох поранень і помер просто на тротуарі, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Вбивство сталося вранці на Позняках, коли 49-річний чоловік ішов до свого автомобіля. Стріляли з червоної Audi, котра швидко зникла з місця злочину. Криміналісти виявили гільзу від кулі калібру 9 міліметрів. Правоохоронці кажуть, що однією з основних є версія професійної діяльності загиблого посадовця.

Правоохоронці розшукують авто, з якого застрелили екс-керівника "Укрспирт"

Правоохоронці розшукують авто, з якого застрелили екс-керівника "Укрспирт"

Ще за часів Януковича Панков став заступником директора "Укрспирту". Знавці ринку кажуть, що він був частиною схеми, за якою через цю компанію відмивали гроші для банди президента-втікача. Після Революції Гідності Панков не просто залишився на посаді, а в грудні 2014 року навіть отримав призначення виконувати обов'язки голови "Укрспирту". Саме в цей час голову підприємтва Лабутіна викрали невідомі в камуфляжі просто з лікарні.

Компанія "Укрспирт" – одна з найбільш утаємничених. Її офіс розташований у бізнес-центрі, де серед покажчиків немає навіть таблички з назвою підприємства. Галузеві оглядачі говорять про значну криміналізацію ринку, над яким держава фактично втратила контроль. У контексті смерті Панкова лунають згадки про бандитське угруповання Чеботарьова, з яким начебто міг бути пов'язаний загиблий. Фахівці кажуть, що в тіньових схемах довкола "Укрспирту" обертаються мільйони доларів. Увесь день після вбивства в компанії зберігали мовчанку і не оприлюднили жодного коментаря з приводу загибелі їх провідного співробітника.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

Повʼязані теми:

Наступна публікація