Запуск вареника у стратосферу: в центрі Києва відбулася ексцентрична хода "за науку"

Дата публікації
Перегляди
2448
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Запуск вареника у стратосферу: в центрі Києва відбулася ексцентрична хода "за науку"

Учених в її учасниках ніхто не впізнавав.

У центрі Києва одночасно з аналогічними акціями в усьому світі відбувся "Марш за науку". Кілька сотень столичних учених у чудернацькому вбранні привертали увагу до проблем у галузі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Учасники ходи змайстрували з простирадл "вареник" і оголосили про намір запустити його у стратосферу. "Повітряні кульки і презервативи надуті. Тут суворо науковий підхід. Ми хотіли його запустити, щоб він був надутий гелієм і літав, але по розрахунках, щоб підняти таку бандуру, треба куб гелію", - розповіли автори ідеї.

Кілька сотень вчених прийшли на "Марш за науку" у Києві

Кілька сотень вчених прийшли на "Марш за науку" у Києві

За задумом учених, гігантський вареник мав символізувати єдину гордість країни, яка нехтує наукою. Біологу Андрію дісталася відповідальна роль – нести надувний символ. Навколо символізму теж вистачало. Анастася вбралась однорогом, бо це "така тварина, котра рідко зустрічається, а наших учених також ніхто не бачив". Поруч грошей на науку в держави просили Лось, Ведмідь і Тигр – природоохоронці, котрі долучилися до акції. Олексій виділяється в натовпі рожевою плямою: "Це мала бути принцеса з часу пригод, але принцеса розподілилась по двох людях".

Колона з ряджених учених рушила в напрямку Хрещатика з гаслами "Дурних у майбутнє не пускають" і "Логіка, щеплення, ГМО". Науковців в учасниках акції здивовані перехожі не впізнавали. "День вареника", - припускали зустрічне на запитання про свято. Хода зупинилася на Майдані, де й спробували запустити "вареник" у небо, але той не зміг. Однак своє призначення в цей день усе одно виконав – Київ долучився до іще двох сотень міст в усьому світі, де марширували за науку.

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2448
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація