Запрошував додому та вчиняв секс-насильство: підозрюваним у педофілії виявився журналіст із Києва

Запрошував додому та вчиняв секс-насильство: підозрюваним у педофілії виявився журналіст із Києва

У Києві затримали підозрюваного в педофілії журналіста / Фото: pixabay.com

Видання, де працював підозрюваний, заявило, що звільнило журналіста.

У Києві затримали 39-річного чоловіка, якого підозрюють у розбещенні двох неповнолітніх хлопців. За даними ЗМІ, - це журналіст видання "Вести".

Про це пише "Українська правда" з посиланням на свої джерела.

За даними видання, підозрюваним у педофілії є працівник видання "Вести". Матеріали цього журналіста вже видалено із сайту ЗМІ.

У поліції відмовилися коментувати цю інформацію. Проте згодом "Вести" підтвердили, що підозрюваний дійсно у них працював, проте після його затримання журналіста вже звільнили.

"Ініціатором розірвання трудових відносин виступила редакція, оскільки дії колишнього співробітника, які інкримінуються йому правоохоронними органами, є категорично неприйнятними для подальшого трудового співробітництва. Редакція Vesti.ua не здійснює контроль за особистим життям своїх співробітників, тому оприлюднені факти стали шоком для всіх працівників та керівництва редакції", - йдеться у заяві редакції.

Нагадаємо, в поліції повідомили про затримання 39-річного чоловіка, який у своїй квартирі зустрічався з неповнолітніми хлопцями, розбещував їх та платив гроші. За це йому загрожує до 8 років позбавлення волі.

Читайте також:

У Львові затримали 50-річного підозрюваного у педофілії

У Львові затримали 50-річного підозрюваного у педофілії

Повʼязані теми:

Наступна публікація