"Замовкни вже та йди зі мною": у Києві випадкова перехожа завадила викраденню дитини

"Замовкни вже та йди зі мною": у Києві випадкова перехожа завадила викраденню дитини

Фото: unsplash.com

Жінка розповіла, як незнайомий чоловік, років 35, тащив до оливкового "Ланоса" переляканого хлопчика.

У Києві випадкова перехожа завадила викраденню хлопчика.

Жінка розповіла, як 28 травня близько 17:00 між зупинками "Райдужний" і "Ватутіна" на проспекті Шухевича, вона помітила, що якийсь чоловік, років 35, жорстко тягне хлопчика, років 10 на вигляд, до машини.

"Підібралась ближче і чую: "Дядю, відпустіть мене, я вас не знаю". А той каже: "Замовкни вже та ходи зі мною". Людей у радіусі кількасот метрів не було і часу на витягання телефона, дзвінки у поліцію тощо також, бо до машини залишалось кілька метрів. Вона там була одна і пікнув замок. Але, головне, я чітко зрозуміла, що це викрадення чужої дитини. Тоді я пішла ва-банк. Підбігаю до них, шарпаю малого за рукав так, що навіть той мужик у шоці, і вдаю знервовану маму. Сварю малого: "Ну скільки можна тікати!? От що мені з тобою робити?! Вдома з тобою поговоримо!". Оторопілий виродок дивиться на мене і в жаху мчить до машини та тікає, а я просто не встигаю ні сфотографувати його, ні запам'ятати номер. Але це точно був оливковий "Ланос", - пише Юлія Л.

Хлопчик тим часом розповів, що був на додатковому занятті у своєї вчительки, заняття в останній момент скасували. У хлопчика розрядився телефон і він не попередив маму, щоб прийшла по нього, тож вирішив сам піти додому.

"У мене був павербанк, ми увімкнули його телефон і він набрав маму. Нажахана жінка примчала за хвилин 10 і мало руки мені не почала цілувати. Того чоловіка малий не знав. Він причепився до дитини просто серед вулиці. Чому вчителька його самого відпустила, я не додумалась з'ясувати", - додала жінка.

Юлія додала, що якась невідома сила змусила її вийти на зупинку швидше, пройтись додому пішки, та ще й повернутись трохи назад, щоб пройтися новою частиною парку, яку ще доробляють. "І сама не знаю, як я в той момент не розгубилась і зробила так, як колись моя знайома, яка раніше розповідала мені про подібний випадок. Закликаю всіх бути уважними і небайдужими", - підсумувала вона.

Нагадаємо, у Раді стартував збір підписів за проєкт закону про посилення відповідальності за викрадення дитини одним із батьків.

Повʼязані теми:

Наступна публікація