"Замкнене коло" на трасах під Києвом: фури не можуть їхати через сніг, а комунальники не чистять дороги через фури

"Замкнене коло" на трасах під Києвом: фури не можуть їхати через сніг, а комунальники не чистять дороги через фури

Фото: ТСН

Експерти передрікають, що затори на дорогах біля столиці спостерігатимуться всю зиму.

Сотні людей вимушені були пішки йти до Києва через скупчення фур на нерозчищених дорогах при в’їздах до столиці. У суцільних заторах зупинився не лише великогабаритний транспорт, але й маршрутки і легковики, тож у пасажирів просто здавали нерви і вони вирушали до міста власними ногами, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Годину вже йду", "В мене іспит", - пояснювали люди, котрі крокували узбіччям вздовж затору. Він виник через те, що поліція ще з вечора перекрила вантажівкам шлях до міста, а тих назбиралося настільки багато, що проїхати далі стало майже неможливо для інших видів транспорту. "Ніхто дорогу не чистить. Ні вчора Київ ніхто не чистив, ні сьогодні", - нарікає один із водіїв фури. Комунальники ж запевняють, що не можуть працювати на дорозі, бо там стоять фури, і таке "замкнене коло" виникло на всіх під’їздах до столиці.

Вантажівки спричинили транспортний колапс на під'їздах до столиці

Вантажівки спричинили транспортний колапс на під'їздах до столиці

Лише пообіді двигуни вантажівок знову загуркотіли – їх почали потрошку пропускати, але не до міста, а не об’їзну дорогу. Водіям це не сподобалося, дехто проїхав, попри заборону, до самого Києва, але на перших же підйомах забуксував і створив нові затори. Аби витягувати такі машини влада міста застосовувала військові БТРи. На урядовій нараді прем’єр Володимир Гройсман наказав вирішити питання з заблокованими дорогами до вечора вівторка.

Експерти ж з безпеки дорожнього руху твердять, що проблему із вантажівками швидко вирішити украй складно, бо вона комплексна і потребує побудови нових автошляхів або відстійників для фур. "Питання вже давно піднімалося – зробити обхід Києва. Було передбачено створення логістичних центрів вздовж дороги, не в самому місті. Щоб великі вантажівки не в’їжджали в Київ", - нагадав фахівець Олександр Крижанівський. Поки ж таких майданчиків, об’їзної чи перевантажувальних центрів нема, у водіїв вантажівок лишається один варіант – рухатися через засніжений Київ, тож із цією проблемою столиця протягом зими зустрінеться ще не один раз.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Повʼязані теми:

Наступна публікація