Замість лабораторій – розкішні маєтки: журналісти знайшли елітне котеджне містечко у власності столичного ВНЗ

Згідно з офіційними документами Міносвіти, на території має бути зерносховище, магнітна станція, лабораторна контора та артезіанські свердловини.

Журналісти знайшли розкішне котеджне містечко біля Києва на місці науково-навчального центру КНУ імені Тараса Шевченка.

Про це йдеться у програмі "Гроші".

Зокрема, під Києвом у селі Михайлівка-Рубежівка розташований Науково-навчальний центр "Хутір Жуків", що належить столичному університету імені Тараса Шевченка. Згідно з офіційними документами Міносвіти, на території має бути зерносховище, магнітна станція, лабораторна контора та артезіанські свердловини.

Своєю чергою, журналісти виявили там лише елітні котеджні будинки в оточенні лісу та мальовничих озер, які експерти оцінюють в 1-2 мільйони доларів кожний.

За словами ректора Київського університету Леоніда Губерського, 2002 року колектив навчального закладу звернувся із проханням виділити частину землі під садове товариство, а про теперішній стан навчально-наукового центру він нічого не знає.

За табличкою освітнього центру приховалося закрите котеджне містечко

За табличкою освітнього центру приховалося закрите котеджне містечко

Однак, за словами журналістів, найрозкішніший будинок на території котеджного містечка належить тещі ректора. Цю інформацію Леонід Васильович підтвердив та навіть повідомив, що разом з матір'ю проживає і його дружина, але сам він, за його словами, там ніколи не був.

Також повідомляється, що комунальні послуги цього котеджного містечка оплачує державний ВНЗ. Журналісти знайшли два тендери на закупівлю електроенергії на 100 000 грн для Науково-навчального центру "Хутір Жуків", останній з яких був підписаний особисто Леонідом Губерським місяць тому.

Повʼязані теми:

Наступна публікація